Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

      Назад

      Важливість сімейного затишку

      На передодні Нового року до багатодітної родини у Чернігівському районі повернуто трьох дітей, які протягом останніх трьох місяців перебували в Чернігівському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, в зв'язку з складними життєвими обставинами родини.

      Під час чергового відвідування сім'ї з метою перевірки готовності до осінньо-зимового періоду з'ясувалося, що в будинку відключене електропостачання, відсутній запас твердого палива, аварійний стан пічного опалення, обмежена кількість продуктів харчування.

      За результатами обстеження було прийнято рішення про влаштування дітей до вищевказаного закладу. За це час батьки повинні були вирішити всі виявлені недоліки.

      За сприянням Чернігівського РЦСССДМ, селищної ради, керівництва району та небайдужих людей поновлено електропостачання, відремонтовано пічне опалення, забезпечено твердим паливом, облаштовано дитячу кімнату. Батьки також доклали зусиль для покращення умов проживання в будинку та з нетерпінням чекали повернення дітей.

      Сподіваємось, в новому році життя родини зміниться на краще!

      За інформацією Чернігівського районного ЦСССДМ

      Назад


      Що на Вашу думку породжує хабарництво?