Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

      Назад

      Єдина родина - пріоритет у роботі соціальної служби

      03 січня 2018 року директори Чернігівського районного та міського центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відвідали породіллю в пологовому відділенні Чернігівської центральної районної лікарні, яка народила п'яту дитину. Місце реєстрації родини – Чернігівський район, фактичне місце проживання жінки – м. Чернігів. Четверо старших дітей, на даний час, за заявою матері перебувають в школі-інтернат.

      Під час спілкування з жінкою щодо створення умов проживання з новонародженою дитиною та повернення старших дітей в родину, з'ясувалися такі обставини:

      - відсутність житлової площі (жінка з новим співмешканцем винаймають кімнату в гуртожитку);

      - жінка, до вагітності, не мала постійного місця роботи.

      Надано консультаційні послуги щодо належного догляду за новонародженою дитиною, оформлення державних соціальних виплат та цільового їх використання. Також запропоновано сприяння в пошуку та подальшому придбанні житла на території Чернігівського району.

      Чернігівський районний ЦСССДМ всіляко сприятиме у вирішенні складних життєвих обставин родини, якщо сама жінка готова собі допомогти.

      За інформацією Чернігівського районного ЦСССДМ

      Назад


      Що на Вашу думку породжує хабарництво?