Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси
      Основні показники розвитку

      Назад

      Управління агропромислового розвитку
      Чернігівської райдержадміністрації      Начальник відділу:Труба Ірина Іванівна

      Адреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 48

      Телефон: (04622)3-14-33

      Електронна адреса: uaprcn@ukr.net


      Про отримані результати діяльності у галузі сільського господарства
      Чернігівського району за І квартал 2018 року


      В І кварталі 2018 року сільськогосподарськими формуваннями району збільшено виробництво молока на 6,5 %, вирощування худоби в живій вазі зросло на 2,7%.

      Станом на 10 квітня поточного року підживлено озимих культур на площі 2,5 тис. га, з них: пшениці – 1,0 тис. га, жита – 0,2 тис. га, ріпаку – 1,3 тис. га.

      21 березня зареєстровано першу аграрну розписку в Чернігівському районі. У грудні 2017 року та лютому 2018 року управлінням агропромислового розвитку районної державної адміністрації спільно з проектом «Аграрні розписки в Украні» організовані сеінари щодо впровадження аграрних розписок, в яких приймали участь керівники сільськогосподарських формувань та потенційних постачальників ресурсів для агровиробництва. Наразі в розробці знаходяться ще три аграрні розписки, що найближчим часом будуть видані агровиробникам району.

      Назад


      Що на Вашу думку породжує хабарництво?