Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

      Назад

      Ялинки під пильним наглядом правоохоронців

      Гостро в районі стоїть питання крадіжок у лісових масивах, який набирає ще більш широких обертів напередодні новорічних свят. Тому 04 грудня ц.р. голова райдержадміністрації Віктор Корж провів нараду щодо забезпечення законності вирубки ялинок на території Чернігівського району за участю правоохоронних органів та керівників лісгосппідприємств. Тож обговорено питання проведення відповідних заходів щодо запобігання такого явища в районі.

      Для торгівлі ялинками підприємцям необхідно звернутися до лісгоспів, де заздалегідь будуть підготовлені для реалізації ялинки із чіпами або клеймом відповідного підприємства.

      Вся вирубка лісових насаджень, в тому числі і ялинок, буде перевірятись правоохоронними органами. Тому обговорені спільні заходи по виявленню незаконних рубок та притягнення порушників до відповідальності. Дані заходи направлені на здійснення торгівлі ялинками в межах правового поля та не допустити знищення молодих насаджень.

      Сектор інформаційної діяльності та комунікацій
      з громадськістю апарату Чернігівської РДА

      Назад


      Що на Вашу думку породжує хабарництво?