Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

      Назад

      День відкритих дверей для учнів Чернігівського району у військовій частині А2995

      Згідно Закону України «Про освіту», «Положення по допризовній підготовці юнаків», затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2000 р. № 1770, наказу Міністерства освіти і науки України від 30.07.2015 року №826 «Про внесення змін до навчальної програми «Захист Вітчизни» для 10-11 класів ЗНЗ, на виконання програми предмета «Захист Вітчизни», затвердженої наказом МОН України від 30.07.2015 року №826 «Про внесення змін до навчальної програми «Захист Вітчизни» для 10-11 класів ЗНЗ»), з метою проведення заходів військово-патріотичної спрямованості зі шкільною молоддю Чернігівського району, формування позитивного іміджу Збройних Сил України, та формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок з предмета «Захист Вітчизни», активізації військово-патріотичної роботи у закладах загальної середньої освіти -30 листопада та 1 грудня учні 10-11 класів (всього 220 учнів) відвідали військову частину А 2995.

      Для учнів було організовано екскурсію військовим містечком. Наші учні мали змогу познайомитись та поспілкуватись з військовими також оглянути організацію несення внутрішньої служби добового наряду та пропускного режиму, організацію внутрішнього порядку в казарменому приміщенні, організацію проведення спортивно-масових заходів у військовій частині, організацію надання медичної допомоги особовому складу з демонстрацією надання медичної допомоги, а харчоблок зустрів гостинно наших учнів, частували нас солдатським чаєм з бутербродами та печивом.

      А у військовому містечку №48 нас чекала військова техніка, озброєння військовослужбовців Збройних Сил України, організація радіаційного, хімічного та біологічного захисту у військових частинах.

      Також учні мали змогу познайомитись з новітніми засобами зв’язку та новітніми засобами розвідки, що знаходяться на озброєнні у Збройних Силах України.

      Такий захід учням дуже сподобався, вони з радістю спілкувалися з військовослужбовцями, задавали питання та цікавилися військовою технікою.

      Відділ освіти Чернігівської районної державної адміністрації дякує за організацію та проведення заходу військово-патріотичного спрямування зі шкільною молоддю оперативному командуванню “Північ” та військовослужбовцям військової частини А2995. Також освітяни Чернігівського району вітають всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України!

      Відділ освіти Чернігівської РДА

      Назад


      Що на Вашу думку породжує хабарництво?