Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси















    Територіальні громади

    Назад

    Сільські, селищні голови

    Назва
    Керівник
    Телефон
    Електронна адреса
    1 Гончарівська Рудник Віталій Миколайович
    (0462)
    62-17-72
    goncharivske_rada@ukr.net
    Жеведська
    (0462)
    68-31-42
    zheved2012@ukr.net
    Смолинська Смірнов Іван Михайлович
    (0462)
    68-64-42
    smolin_sr@ukr.net
    2 Іванівська Гарус Сергій Іванович
    (0462)
    69-63-42
    ivanivska_silska_rada@ukr.net
    Будинська Ленько Любов Миколаївна
    (0462)
    68-82-21
    buda_sr@ukr.net
    Краснянська Рожок Ірина Іванівна
    (0462)
    68-56-42
    krasnoe-rada@ukr.net
    Ладинська Хоменко Олена Володимирівна
    (0462)
    68-54-42
    ladinkasr@ukr.net
    Слобідська Кот Наталія Іванівна
    (0462)
    68-82-42
    slobodarada@ukr.net
    3 Михайло-Коцюбинська Завальний Микола Васильович
    (0462)
    68-14-41
    mksrchrukr@ukr.net
    Андріївська Єрема Віктор Іванович
    (0462)
    68-61-31
    andriivska_sr@ukr.net
    Ведильцівська Духно Марина Михайлівна
    (0462)
    68-35-42
    vedilcivska_sr@ukr.net
    Жукотківська Двойнос Максим Михайлович
    (0462)
    68-66-31
    jukotkysilrada@gmail.com
    Кархівська Можар Алла Володимирівна
    (0462)
    68-43-42
    karhivka_sr@ukr.net
    Левковицька Доброговська Ніна Іванівна
    (0462)
    68-62-31
    levkovytska_sr@ukr.net
    Пльохівська Тарасенко Петро Петрович
    (0462)
    68-46-31
    pljohivrada@ukr.net
    Шибиринівська Могилат Юрій Миколайович
    (0462)
    68-52-31
    shibirinivskasr@ukr.net
    4 Анисівська Куча Тетяна Михайлівна
    (0462)
    68-81-31
    anisiv.sr@ukr.net
    3 Боровиківська Дубина Юрій Михайлович
    (0462)
    68-32-85
    boroviki_sr@ukr.net
    5 Боромиківська Шелупець Володимир Михайлович
    (0462)
    68-71-41
    boromiki_sr@ukr.net
    6 Вознесенська Бригинець Віра Петрівна
    (0462)
    69-70-72
    ulianivskasilska@ukr.net
    7 Дніпровська Деркач Валентина Григорівна
    (0462)
    68-33-03
    dniprovska_sr@ukr.net
    8 Довжицька Курило Ніна Михайлівна
    (0462)
    68-21-31
    ya.dowjik@yandex.ua
    9 Киїнська Хомазюк Людмила Володимирівна
    (0462)
    68-02-31
    Kuinka_Silrada@ukr.net
    10 Ковпитська Печерна Алла Андріївна
    (0462)
    68-63-31
    kovputasr@ukr.net
    11 Киселівська Ніколаєва Олена Вікторівна
    (0462)
    69-70-70
    kiselivska-sr@ukr.net
    12 Кувечицька Навар Микола Іванович
    (0462)
    68-94-37
    kuv_sr@ukr.net
    13 Мохнатинська Юрченко Любов Миколаївна
    (0462)
    68-60-42
    mohnatynska_sr@ukr.net
    14 Мньовська в.о. Федорова Лариса Михайлівна
    (0462)
    68-36-41
    mnov-silrada@ukr.net
    15 Новобілоуська Федоров Дмитро Олександрович
    (0462)
    68-86-42
    novobilouska_sr@ukr.net
    16 Олишівська Малець Сергій Вікторович
    (0462)
    68-09-42
    olishivka.s.rada@ukr.net
    17 Пакульська Ковальчук Лариса Володимирівна
    (0462)
    68-23-98
    pakulska_sr@ukr.net
    18 Пісківська Голубенко Надія Олексіївна
    (0462)
    68-74-31
    peski_sr@ukr.net
    19 Петрушинська Питинський Євгеній Миколайович
    (0462)
    68-65-31
    petrushin_sr@ukr.net
    20 Редьківська Романов Олег Вікторович
    (0462)
    68-70-36
    redkivska-sr@ukr.net
    21 Рудківська Мельниченко Валентина Леонідівна
    (0462)
    68-41-31
    rydkivska_sr@ukr.net
    22 Роїщенська в.о. Сидоренко Лариса Олексіївна
    (0462)
    68-85-42
    roisherada@gmail.com
    23 Седнівська Шевчик Михайло Олексійович
    (0462)
    68-27-42
    sednevsr@ukr.net
    24 Серединська Питель Анатолій Михайлович
    (0462)
    68-51-40
    seredinka.s.rada@ukr.net
    25 Слабинська Красков Сергій Михайлович
    (0462)
    68-84-92
    slabyn_sr@ukr.net
    26 Старобілоуська Нехай Микола Борисович
    (0462)
    69-68-72
    stbilous@ukr.net
    27 Терехівська Білоус Микола Андрійович
    (0462)
    68-93-31
    terehivka@ukr.net
    28 Трисвятськослобідська Соколенко Юрій Олександрович
    (0462)
    68-90-42
    rad.sloboda@ukr.net
    29 Халявинська Лісова Алла Іванівна
    (0462)
    68-50-42
    halyavin_rada@ukr.net
    43 Хмільницька Слюнько Юрій Іванович
    (0462)
    68-76-31
    khmilnitska_sr@ukr.net
    30 Чернишська Краснопільський Володимир Пилипович
    (0462)
    68-28-42
    chernishcr@ukr.net
    31 Шестовицька Медведев Сергій Володимирович
    (0462)
    68-25-42
    shestrad@ukr.net

    Назад



    31 Серпня 2017 09:00
    30 Серпня 2017 10:00
    29 Серпня 2017 10:00
    06 Липня 2017 08:48
    21 Травня 2017 10:00
    Жалобний захід із вшанування пам’яті жертв політичних репресій біля пам’ятного знака на території Халявинської сільської ради Чернігівського району (20-ий кілометр Гомельського шосе). Початок о 10:00.

    28 Квітня 2017 09:30
    27 Квітня 2017 15:00
    27 Квітня 2017 10:00
    26 Квітня 2017 12:00
    26 Квітня 2017 10:00
    25 Квітня 2017 11:00
    24 Квітня 2017 11:00

    Що на Вашу думку породжує хабарництво?