Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси
















            Територіальні громади

            Назад

            Сільські, селищні голови

            Назва
            Керівник
            Телефон
            Адреса/e-mail
            1 Гончарівська ОТГ Рудник Віталій Миколайович
            (0462)
            62-17-72
            15558 смт Гончарівське, вул.Танкістів, 11,

            goncharivske_rada@ukr.net

            Жеведська Рябус Сергій Михайлович
            (0462)
            68-31-42
            15556 с.Жеведь, вул.Садова 3А,

            zheved2012@ukr.net

            Смолинська Смірнов Іван Михайлович
            (0462)
            68-64-42
            15557 с.Смолин, вул.Перемоги, 26,

            smolin_sr@ukr.net

            2 Іванівська ОТГ Гарус Сергій Іванович
            (0462)
            69-63-42
            15562 с.Іванівка, вул.Дружби, 33,

            ivanivska_silska_rada@ukr.net

            Будинська Ленько Любов Миколаївна
            (0462)
            68-82-21
            15564 с.Буди, вул. Польова, 21,

            buda_sr@ukr.net

            Краснянська Салата Любов Петрівна
            (0462)
            68-56-42
            15572 с.Красне, вул.Зелена, 4,

            krasnoe-rada@ukr.net

            Ладинська Хоменко Олена Володимирівна
            (0462)
            68-54-42
            15570 с.Ладинка, вул.Шевченка, 22,

            ladinkasr@ukr.net

            Слобідська Кот Наталія Іванівна
            (0462)
            68-82-42
            15564 с.Слобода, вул.Дружби, 76,

            slobodarada@ukr.net

            3 Михайло-Коцюбинська ОТГ Завальний Микола Васильович
            (0462)
            68-14-41
            15552 смт Михайло-Коцюбинське, вул.Шевченка, 50,

            mksrchrukr@ukr.net

            Андріївська Єрема Віктор Іванович
            (0462)
            68-61-31
            15554 с.Андріївка, вул. Михайлівська, 131,

            andriivska_sr@ukr.net

            Ведильцівська Духно Марина Михайлівна
            (0462)
            68-35-42
            15542 с.Ведильці, вул. Центральна, 26-А,

            vedilcivska_sr@ukr.net

            Жукотківська Двойнос Максим Михайлович
            (0462)
            68-66-31
            15517 с.Жукотки, вул.Незалежності, 24,

            Jukotkysilrada@gmail.com

            Кархівська Можар Алла Володимирівна
            (0462)
            68-43-42
            15551, с.Кархівка, вул.Тракторна, 10,

            karhivka_sr@ukr.net

            Левковицька Доброговська Ніна Іванівна
            (0462)
            68-62-31
            15552, с.Левковичі, вул. Першотравнева, 7,

            levkovytska_sr@ukr.net

            Пльохівська Тарасенко Петро Петрович
            (0462)
            68-46-31
            15516 c.Пльохів, вул.Центральна, 37,

            pljohivrada@ukr.net

            Шибиринівська Могилат Юрій Миколайович
            (0462)
            68-52-31
            15515 с.Шибиринівка, вул.Садова, 6,

            shibirinivskasr@ukr.net

            4 Олишівська Малець Сергій Вікторович
            (0462)
            68-09-42
            15575 смт Олишівка, вул.Чернігівська, 3,

            olishivka.s.rada@ukr.net

            5 Анисівська Куча Тетяна Михайлівна
            (0462)
            68-81-31
            15560, с.Анисів, вул.ім.Герасименка, 26,

            anisiv.sr@ukr.net

            6 Боровиківська Дубина Юрій Михайлович
            (0462)
            68-32-85
            15546 с.Боровики, вул.Центральна, 6,

            boroviki_sr@ukr.net

            7 Боромиківська Шелупець Володимир Михайлович
            (0462)
            68-71-41
            15532 с.Боромики, вул.Музиченка, 17,

            boromiki_sr@ukr.net

            8 Вознесенська Бригинець Віра Петрівна
            (0462)
            69-70-72
            15535, с.Вознесенське, вул.Центральна, 43-Б,

            ulianivskasilska@ukr.net

            9 Дніпровська Деркач Валентина Григорівна
            (0462)
            68-33-03
            15545 с.Дніпровське, вул. Святошинська, 35,

            dniprovska_sr@ukr.net

            10 Довжицька Курило Ніна Михайлівна
            (0462)
            68-21-31
            15511 с.Довжик, вул.Любецька, 2,

            ya.dowjik1@ukr.net

            11 Киїнська Хомазюк Людмила Володимирівна
            (0462)
            68-02-31
            15505 с.Киїнка, вул.Перемоги 30,

            kuinka_silrada@ukr.net

            12 Киселівська Ніколаєва Олена Вікторівна
            (0462)
            69-70-70
            15530 с.Киселівка, вул.Молодіжна, 10,

            kiselivska-sr@ukr.net

            13 Ковпитська Печерна Алла Андріївна
            (0462)
            68-63-31
            15544 с.Ковпита, вул.Грачова, 3,

            kovputasr@ukr.net

            14 Кувечицька Голець Віталій Антонович
            (0462)
            68-94-37
            15512 с.Кувечичі, вул. Першотравнева, 1,

            kuv_sr@ukr.net

            15 Мохнатинська Юрченко Любов Миколаївна
            (0462)
            68-60-42
            15513 с.Мохнатин, вул.Перемоги, 19,

            mohnatynska_sr@ukr.net

            16 Мньовська Музика Наталія Миколаївна
            (0462)
            68-36-41
            15540 с.Мньов, вул.Чернігівська, 30,

            mnov-silrada@ukr.net

            17 Новобілоуська Федоров Дмитро Олександрович
            (0462)
            68-86-42
            15501 с.Новий Білоус, вул. Свиридовського, 54,

            novobilouska_sr@ukr.net

            18 Пакульська Ковальчук Лариса Володимирівна
            (0462)
            68-23-98
            15543 с.Пакуль, вул.Троїцька, 40,

            pakulska_sr@ukr.net

            19 Пісківська Голубенко Надія Олексіївна
            (0462)
            68-74-31
            15533 с.Піски, вул.Нова,

            peski_sr@ukr.net

            20 Петрушинська Питинський Євгеній Миколайович
            (0462)
            68-65-31
            15521 с.Петрушин, вул.Чернігівська, 57,

            petrushin_sr@ukr.net

            21 Редьківська Романов Олег Вікторович
            (0462)
            68-70-36
            15518 с.Редьківка, вул.Процька, 12,

            redkivska-sr@ukr.net

            22 Рудківська Мельниченко Валентина Леонідівна
            (0462)
            68-41-31
            15514 с.Рудка, вул.Перемоги, 7,

            rydkivska_sr@ukr.net

            23 Роїщенська Шевченко Дмитро Михайлович
            (0462)
            68-85-42
            15520 с.Роїще, вул.Молодіжна, 7,

            roisherada@gmail.com

            24 Седнівська Шевчик Михайло Олексійович
            (0462)
            68-27-42
            15522 смт Седнів, вул.Я.Лизогуба, 21,

            sednevsr@ukr.net

            25 Серединська Питель Анатолій Михайлович
            (0462)
            68-51-40
            15574 с.Серединка, вул.Дружби, 2-б,

            seredinka.s.rada@ukr.net

            26 Слабинська Красков Сергій Михайлович
            (0462)
            68-84-92
            15555 с.Слабин, вул.Молодіжна, 12,

            slabyn_sr@ukr.net

            27 Старобілоуська Нехай Микола Борисович
            (0462)
            69-68-72
            15504 с.Старий Білоус, вул.Гастелло 11-а,

            stbilous@ukr.net

            28 Терехівська Білоус Микола Андрійович
            (0462)
            68-93-31
            15525 с.Терехівка, вул.Незалежності, 4,

            terehivka@ukr.net

            29 Трисвятськослобідська Соколенко Юрій Олександрович
            (0462)
            68-90-42
            15505 с.Трисвятська Слобода, вул.Волгоградська, 18,

            rad.sloboda@ukr.net

            30 Халявинська Лісова Алла Іванівна
            (0462)
            68-50-42
            15524, с.Халявин, вул.Шевченка, 55,

            halyavin_rada@ukr.net

            31 Хмільницька Слюнько Юрій Іванович
            (0462)
            68-76-31
            15510 с.Хмільниця, вул.Широка, 1,

            khmilnitska_sr@ukr.net

            32 Чернишська Краснопільський Володимир Пилипович
            (0462)
            68-28-42
            15522 с.Черниш, вул.Перемоги, 1А,

            chernishcr@ukr.net

            33 Шестовицька Медведев Сергій Володимирович
            (0462)
            68-25-42
            15561, с.Шестовиця, вул.Шевченка, 2,

            shestrad@ukr.net

            Назад






            Що на Вашу думку породжує хабарництво?