Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси















    Структура РДА

    Назад


    Структура РДА

    № з/п
    Назва підрозділу
    Керівник
    Телефон
    Апарат
    1 Сектор організаційної роботи Сенько Олександр Анатолійович
    (04622) 3-50-29
    2 Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Юркова Олена Володимирівна
    (04622) 3-26-25
    3 Загальний відділ Михайлівська Лариса Іванівна
    (0462) 676-602
    4 Юридичний відділ та по роботі зі зверненнями громадян Шара Тетяна Петрівна
    (0462) 95-21-46
    5 Відділ фінансово-господарського забезпечення в.о. Михайлова Лариса Володимирівна
    (04622) 3-70-92
    6 Відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Клименко Володимир Іванович
    (0462) 671-935
    - Головний спеціаліст з питань цивільного захисту Мезенцева Раїса Геннадіївна
    (0462) 676-606
    7 Відділ ведення Державного реєстру виборців Браженко Сергій Владиславович
    676-628
    8 Відділ управління персоналом Постол Інна Володимирівна
    3-50-29
    Управління, відділи та інші структурні підрозділи безпосереднього підпорядкування райдержадміністрації
    9 Управління економічного розвитку Стецикевич Людмила Анатоліївна
    (0462) 67-66-06
    - Сектор адміністративних послуг Довгопол Марина Миколаївна
    (0462) 606-456
    10 Відділ з питань містобудування, архітектури, екології та житлово-комунального господарства Кудрик Олексій Михайлович
    (0462) 95-20-83
    11 Архівний відділ Черниш Ольга Григорівна
    (04622) 3-10-76
    12 Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Чаус Олександр Володимирович
    (04622) 3-70-92
    13 Відділ освіти Маханькова Тетяна Михайлівна
    (0462) 60-83-51
    14 Відділ культури і туризму Мірошниченко Тетяна Валеріївна
    (04622) 3-26-30
    15 Служба у справах дітей Усик Анатолій Сергійович
    (0462) 95-33-35
    - Сектор опіки, піклування, усиновлення та захисту майнових прав дітей Бабинець Микола Володимирович
    (0462) 95-33-35
    - Сектор профілактичної роботи по захисту прав дітей Браженко Людмила Григорівна
    (0462) 95-33-35
    16 Відділ державної реєстрації Пінчук Іван Юрійович
    (0462) 606-456
    17 Управління агропромислового розвитку Труба Ірина Іванівна
    (04622) 3-14-33
    - Відділ економічного розвитку та врегулювання відносин власності Кутузов Олександр Володимирович
    (04622) 3-21-25
    18 Фінансове управління Потапенко Лариса Іванівна
    (0462) 675-481
    19 Управління соціального захисту населення Лугова Валентина Миколаївна
    (0462) 72-41-02


    Назад



    21 Травня 2017 10:00
    Жалобний захід із вшанування пам’яті жертв політичних репресій біля пам’ятного знака на території Халявинської сільської ради Чернігівського району (20-ий кілометр Гомельського шосе). Початок о 10:00.

    28 Квітня 2017 09:30
    27 Квітня 2017 15:00
    27 Квітня 2017 10:00
    26 Квітня 2017 12:00
    26 Квітня 2017 10:00
    25 Квітня 2017 11:00
    24 Квітня 2017 11:00
    24 Квітня 2017 09:00
    10 Березня 2017 13:00
    09 Березня 2017 11:00
    09 Березня 2017 10:00

    Що на Вашу думку породжує хабарництво?