Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси
     Назад

     Подякою голови райдержадміністрації за врятоване життя відзначено дівчинку з Седнева

     Прості українці без гучних прізвищ стають справжніми героями України за мужність, відвагу та здатність до самопожертви заради інших. Яскравий приклад цьому – Бойко Ілона з Седнева, яка влітку цього року врятувала хлопчика, що прийшов купатися на річку та раптово почав тонути. Незважаючи на те, що хлопчик був з мамою, яка не вміла плавати, Ілона, що теж відпочивала неподалік, відразу кинулася рятувати дитину. Учениця 6 класу Седнівського НВК проявила справжню дитячу мужність. Мати хлопчика була безмірно вдячна Ілоні за врятоване життя її сина.

     В житті Ілона Бойко дуже активна, постійна учасниця різноманітних шкільних заходів, гарно декламує, має артистичні здібності, староста класу, добре малює, відвідує гурток образотворчого мистецтва, її роботи неодноразово були представлені на виставках та конкурсах, отримували призові місця.

     Голова районної державної адміністрації Віктор Корж відзначив дівчинку Подякою за врятоване життя дитини.

     Відділ освіти Чернігівської РДА

     Назад


     Що на Вашу думку породжує хабарництво?