Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси
     Назад

     Шановні воїни-танкісти, офіцери, прапорщики і солдати! Шановні ветерани танкових військ!

     Прийміть найщиріші вітання із Днем танкіста!

     Це свято - символ глибокої поваги до мужності і героїзму воїнів-танкістів. Воно є прикладом нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників рідної землі, днем, коли ми вшановуємо ветеранів, спадкоємців і продовжувачів славетних бойових традицій.

     Нині ми переживаємо нелегкі часи, в країні йде відкрите збройне протистояння. Ми захищаємо рідну землю від підступного та потужного агресора. Танкісти 1-ї окремої танкової бригади брали участь у численних військових операціях у зоні проведення АТО: у Дебальцевській операції, в боях за Донецький та Луганський аеропорти, при звільненні численних населених пунктів, і завжди демонстрували вірність військовій присязі, високий професіоналізм та бойову майстерність.

     У цей не простий час, ми бережемо пам’ять про кожного з героїв-танкістів і низько схиляємо голови перед величчю їх патріотизму.

     Впевнені, що ви і надалі зберігатимете та примножуватимете здобутки попередніх поколінь, успішно виконуючи поставлені завдання. Нехай і надалі високий професіоналізм українських воїнів-танкістів буде запорукою зміцнення національної безпеки!

     Під час урочистого параду до Дня незалежності України у м.Києві Президентом України вручено прапор частини та оголошено про почесне найменування «Сіверська». Відповідний Указ напередодні підписав Президент України Петро Порошенко. Відтепер частина іменується 1-а окрема танкова Сіверська бригада Збройних Сил України, з чим вас щиро вітаємо.

     Ми пишаємось вами, бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру та достатку, а ті, хто зараз боронить країну від агресора на сході країни, щоб повернулись додому якнайшвидше живими та неушкодженими!

     Голова райдержадміністрації Голова районної ради
     Віктор Корж
     Олександр Ларченко

     Назад


     Що на Вашу думку породжує хабарництво?