Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси
     Назад

     Шановні педагоги, учні, студенти, батьки!

     Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року! Це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

     Свято 1 вересня, завжди залишається в пам’яті кожної людини. Дехто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім 1 вересня це всенародне свято, адже це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

     Щиро зичимо нинішньому поколінню учнів та студентів вписати нові яскраві сторінки в історію рідного краю, а педагогам і батькам пишатися здобутками своїх вихованців.

     Бажаємо усім вам добра і здоров’я, миру і злагоди, наполегливості і натхнення, нових успіхів у навчанні та праці на благо рідного району, незалежної Української держави.

     Голова райдержадміністрації Голова районної ради
     Віктор Корж
     Олександр Ларченко

     Назад


     Що на Вашу думку породжує хабарництво?