Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси
     Назад

     Уряд збільшив фінансування програми «теплих» кредитів у 2017 році

     12 липня Уряд прийняв рішення перерозподілити частину коштів, передбачених в бюджеті на фінансування Фонду енергоефективності, та спрямувати їх на фінансування програми «теплих» кредитів. Сума виділених коштів склала 300 мільйонів гривень, з яких:

     - близько 260 мільйонів гривень буде надано фізичним особам на утеплення індивідуального житла;

     - майже 10 мільйонів гривень – на заміну котлів;

     - майже 30 мільйонів гривень – на енергоефективні заходи для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів.

     – Завдяки цьому рішенню ще як мінімум 65 тисяч родин зможуть скористатися програмою безповоротної фінансової допомоги на утеплення житла та заміну газових котлів, – наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та додав, що це довгоочікувана резолюція, за яку боролося Агентство впродовж кількох місяців. Відповідні постанова та розпорядження КМУ, прийняті на засіданні Уряду, розроблено саме Держенергоефективності.

     – Додаткове виділення коштів свідчить про підтримку населення у питаннях енергоефективності та підготовки до чергового опалювального сезону. Завдяки програмі родини чимало заощаджують під час проведення енергоефективних заходів, а потім менше сплачують за комунальні послуги. Разом із цим помешкання стають комфортнішими для проживання й навіть зростають у ціні. Але найважливіше, що кожен учасник програми може розраховувати на державну підтримку при утепленні житла, – зауважив Сергій Савчук.

     Загалом за весь час дії програми «теплих» кредитів, з жовтня 2014 року і по сьогодні, близько 280 тисяч родин отримали безповоротну фінансову допомогу від Уряду на енергоефективні заходи у розмірі майже півтора мільярди гривень.

     За матеріалами Управління комунікації та зв’язків
     з громадськістю Держенергоефективності

     Назад


     Що на Вашу думку породжує хабарництво?