Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

     Назад

     «Територія активної молоді – ТАМ»

     Протягом трьох днів, з 29 червня по 01 липня, активна молодь Чернігівщини на території комплексу «Голубі озера», що на Ріпкинщині, мала змогу відпочити, показати свої спортивні вміння, відродити та підтримати українські традиції, долучилась до різних актуальних тематичних тренінгів.

     У вищезазначеному заході взяли участь вихованці євроклубу «Соняшник» (Количівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

     Програма заходу була насиченою, а кожен із учасників табору зміг проявити, реалізувати та показати себе з найкращої сторони, беручи участь у всіх локаціях.

     Корисну та нову інформацію про сучасне рабство молоді люди дізналися з тренінгу «Подорожуй безпечно. Працюй легально!».

     Тренінгова програма представників громадського руху «Студентська республіка» направлена на підготовку до переналаштування системи освіти, яка стимулюватиме сучасну молодь до позитивних змін. Тому, так важливо на таких молодіжних зібраннях розповідати про те, що кожен з нас може зробити у даній ситуації.

     Попрацювавши на тренінгах, молодь взяла участь у військово-патріотичному навчанні з тактичної медицини та стрілецькій підготовці, у квестах спортивного орієнтування, у змаганнях «Веселі старти», з пляжного волейболу.

     Команда Чернігівського району виборола ІІ місце в спортивних змаганнях «Веселі старти».

     «ТАМівці» активно попрацювали, провели час весело та з користю, знайшли нових друзів та отримали масу нових вражень.

     Сектор у справах сім'ї, молоді та спорту
     Чернігівської РДА

     Назад


     Що на Вашу думку породжує хабарництво?