Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

Назад

БОЙОВА НІЧИЯ «ЗЕРНОПРОМА»

1 липня відбувся сьомий тур Чемпіонату Чернігівської області з футболу. Анисівський «Зернопром» на своєму полі приймав команду «Полісся» (Добрянка, Ріпкинський район). В попередньому турі в гостях матч з ФК «Городня», анисівські футболісти звели в нічию – 2:2.

Варто зазначити, команда з Анисова переграла в півфіналі Кубка області футболістів із Добрянки (4:2), тому гості мали намір взяти реванш.

Гра проходила в складних погодних умовах, адже майже протягом всього матчу ішов сильний дощ.

На 6-й хвилині матчу гравець «Зернопрома» Євген Богарад відкрив рахунок. Через декілька хвилин він знову завдав удару по воротах «Полісся» і рахунок став 2:0.

На 15-й хвилині футболісти з Добрянки скориставшись помилкою гравців «Зернопрома» відіграли один м’яч - 2:1. На хвилі успіху футболісти «Полісся» перехопили ініціативу, провівши декілька дуже небезпечних атак. Як наслідок, наприкінці першої половини гри зрівняли рахунок.

На початку другого тайму – Євген Богарад вивів «Зернопром» вперед оформивши «хет-трик». Після забитого м’яча гра перейшла у спокійне русло.

На 75-й хвилині наполегливість гравців «Полісся» принесла їм успіх – рахунок було зрівняно (3:3).

Анисівські футболісти в останні хвилини матчу намагалися вирвати перемогу, але м’яч вперто не йшов у ворота суперника.

Отже, 3:3 – на табло бойова нічия.

Після семи турів «Зернопром» з сімома очками займає восьму сходинку у турнірній таблиці. Лідирує команда ФК «Чернігів», в якої п‘ятнадцять очок.

<вшм align='right' > Cектор у справах сім’ї, молоді та спортуБикЮ Чернігівської РДА