Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

     Назад

     З робочим візитом у Боромики

     Одним з найперспективніших напрямків рослинництва в районі є картоплярство. За технологією картоплю висаджують при плюс 8 у ґрунті, проте аби не втратити весняну вологу, щоб насіннєва бульба не перегрілася й не пересохла, сільгоспвиробники намагаються висаджувати її якомога раніше. Навіть коли обсяги великі, все одно намагаються завершити висаджування картоплі за 10 днів, бо ці дні годують увесь рік. В поточному році господарства району планують висадити бульби на площі 1334 га. Станом на 13 квітня 2017 року висаджено картоплі на 177 га.

     12 квітня голова районної державної адміністрації Віктор Корж відвідав ТОВ «Десна», що у с. Боромики, де ознайомився з новою технологією посадки картоплі. В цей день здійснювалася висадка еліти сорту Беллароза. Господарство планує в поточному році висадити бульби на площі 180 га.

     За інформацією управління АПР
     Чернігівської РДА,
     Фот районної газети "Наш край"

     Назад


     Що на Вашу думку породжує хабарництво?