Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси
















            Вільні вакансії

            Назад

            Інформація про оголошення та результати конкурсу на заміщення вакантних посад в апараті районної державної адміністрації та структурних підрозділах районної державної адміністрації
            № з/п Найменування структурного підрозділу державного органу Місцезнаходження структурного підрозділу державного органу Найменування посади, категорія Інформація про дату оприлюднення оголошення на веб-сайті Нацдержслужби та райдержадміністрації Кінцевий термін прийняття документів Умови конкурсу Переможець конкурсу
            1 Управління агропромислового розвитку Чернігівської районної державної адміністрації 14027, м.Чернігів, вул. Шевченка 48 Заступник начальника управління, "Б"

            12.09.2016

            26.09.2016
            УМОВИ За результатами конкурсу переможець не визначений
            2 Відділ з питань містобудування, архітектури, екології та житлово-комунального господарства Чернігівської районної державної адміністрації 14027, м.Чернігів, вул. Шевченка 48 Начальник відділу, "Б"

            12.09.2016

            26.09.2016
            УМОВИ Кудрик Олексій Михайлович
            3 Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату Чернігівської районної державної адміністрації 14027, м.Чернігів, вул. Шевченка 48 Головний спеціаліст, "В"
            12.09.2016
            26.09.2016
            УМОВИ Михайлова Лариса Володимирівна

            Другий кандидат за результатами конкурсу
            Івануха Юлія Василівна
            4 Управління агропромислового розвитку Чернігівської районної державної адміністрації 14027, м.Чернігів, вул. Шевченка 48 Заступник начальника управління, "Б"

            24.10.2016

            11.11.2016
            УМОВИ За результатами конкурсу переможець не визначений
            5 Апарат районної державної адміністрації 14027, м.Чернігів, вул. Шевченка 48 Начальник відділу управління персоналом

            24.10.2016

            11.11.2016

             

            УМОВИ Постол Інна Володимирівна
            6 Управління соціального захисту населення Чернігівської районної державної адміністрації 14028, м. Чернігів, пр. Миру, 116-А Спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій

            22.11.2016

            06.12.2016
            УМОВИ За результатами конкурсу переможець не визначений
            7 Управління соціального захисту населення Чернігівської районної державної адміністрації 14028, м. Чернігів, пр. Миру, 116-А Спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій

            23.12.2016

            06.01.2017
            УМОВИ Кухаренко Наталія Олександрівна
            8 Управління соціального захисту населення Чернігівської районної державної адміністрації 14028, м. Чернігів, пр. Миру, 116-А Провідний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій

            12.02.2017

            27.02.2017

             

            УМОВИ Андрієнко Юлія Вікторівна
            9 Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату Чернігівської районної державної адміністрації 14027, м.Чернігів, вул.Шевченка, 48 Начальник відділу, "Б"
            28.02.2017
            14.03.2017
            УМОВИ За результатами конкурсу переможець не визначений
            10 Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату Чернігівської районної державної адміністрації 14027, м.Чернігів, вул.Шевченка, 48 Головний спеціаліст, "В"
            28.02.2017
            14.03.2017
            УМОВИ За результатами конкурсу переможець не визначений
            11 Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату Чернігівської районної державної адміністрації 14027, м.Чернігів, вул.Шевченка, 48 Начальник відділу, "Б"
            17.03.2017
            03.04.2017
            УМОВИ Смоляк Наталія Іванівна
            12 Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату Чернігівської районної державної адміністрації 14027, м.Чернігів, вул.Шевченка, 48 Головний спеціаліст, "В"
            17.03.2017
            03.04.2017
            УМОВИ За результатами конкурсу переможець не визначений
            13 Управління агропромислового розвитку Чернігівської районної державної адміністрації 14027, м.Чернігів, вул.Шевченка, 48 Заступник начальника, "Б"
            12.04.2017
            26.04.2017
            УМОВИ Мазепа Надія Михайлівна
            14 Відділ економічного розвитку та врегулювання відносин власності управління агропромислового розвитку Чернігівської районної державної адміністрації 14027, м.Чернігів, вул.Шевченка, 48 Головний спеціаліст, "В"
            12.04.2017
            26.04.2017
            УМОВИ За результатами конкурсу переможець не визначений
            15 Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату Чернігівської районної державної адміністрації 14027, м.Чернігів, вул.Шевченка, 48 Головний спеціаліст, "В"
            12.04.2017
            26.04.2017
            УМОВИ Хижняк Ольга Василівна
            16 Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Чернігівської районної державної адміністрації 14027, м.Чернігів, вул.Шевченка, 48 Провідний спеціаліст, "В"
            24.04.2017
            13.05.2017
            УМОВИ Конкурс не відбувся у зв'язку з відсутністю кандидатів
            17 Відділ бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління районної державної адміністрації 14027, м.Чернігів, вул.Шевченка,48 Головний спеціаліст, "В"
            19.05.2017
            02.06.2017
            УМОВИ
            Хомазюк Дарія Миколаївна
            18 Управління економічного розвитку районної державної адміністрації 14027, м.Чернігів, вул.Шевченка,48 Головний спеціаліст, "В"
            29.06.2017
            13.07.2017
            УМОВИ
            За результатами конкурсу переможець не визначений
            19 Відділ держаної реєстрації райдержадміністрації 14027, м.Чернігів, вул.Шевченка,48 Державний реєстратор юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, "В"
            28.09.2017
            12.10.2017 УМОВИ Деркач Олена Анатоліївна
            20 Управління соціального захисту населення Чернігівської районної державної адміністрації 14028, м. Чернігів, пр. Миру, 116-А Головний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій, "В"
            10.11.2017
            24.11.2017 УМОВИ Богдан Тетяна Олександрівна

            Другий кандидат за результатами конкурсу
            Тимошенко Катерина Сергіївна
            21 Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Чернігівської районної державної адміністрації 14027, м.Чернігів, вул.Шевченка, 48 Провідний спеціаліст, "В"
            10.11.2017
            04.12.2017 УМОВИ Пригодій Микола Миколайович
            22 Управління соціального захисту населення Чернігівської районної державної адміністрації 14028, м. Чернігів, пр. Миру, 116-А Провідний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій, "В"
            20.03.2018
            03.04.2018 УМОВИ Федченко Наталія Віталіївна
            23 Юридичний відділ, по роботі з персоналом та зверненнями громадян апарату Чернігівської районної державної адміністрації 14027, м.Чернігів, вул.Шевченка, 48 головний спеціаліст, "В"
            08.05.2018
            22.05.2018 УМОВИ Заворотна Тетяна Володимирівна

            Другий кандидат за результатами конкурсу
            Жуй Марина Григорівна
            24 Управління соціального захисту населення Чернігівської районної державної адміністрації 14028, м. Чернігів, пр. Миру, 116-А Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку громадян, які мають право на пільги, "В"
            05.07.2018

            19.07.2018

            УМОВИ Гордієнко Тетяна Петрівна
            25 Управління соціального захисту населення Чернігівської районної державної адміністрації 14028, м. Чернігів, пр. Миру, 116-А Головний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій
            25.07.2018

            08.08.2018

            УМОВИ Федченко Наталія Віталіївна

            Другий кандидат за результатами конкурсу
            Лютко Марина Василівна

            Довідки за телефоном (04622) 3-26-25.

            Назад






            Що на Вашу думку породжує хабарництво?