Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси
     Назад

     УВАГА, ПУТІВКИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО!

     На виконання доручення облдержадміністрації від 02.11.2015 р. № 2000, з метою організації психологічної реабілітації учасників АТО Чернігівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводить вивчення психологічних потреб учасників АТО та потребу в проходженні курсу психологічної реабілітації в реабілітаційних (санаторних) установах.

     Наразі Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції здійснюється підготовка до укладення договорів про надання послуг з психологічної реабілітації з ТОВ «Санаторій «Феофанія» та Менським санаторієм «Остреч».

     Путівки надаються через Управління соціального захисту населення Чернігівської РДА до кожного із санаторіїв одразу на санаторно-курортне лікування та психологічну реабілітацію.

     За інформацією адміністрацій санаторіїв «Феофанія» та «Остреч» курс розрахований на 14 днів. Він передбачає безкоштовне проживання, харчування, отримання послуг санаторію та послуг психологічної реабілітації.

     Серед лікувальних послуг санаторіїв:

     • гідротерапія,

     • ЛФК,

     • використання лікувальних мінвод,

     • бальнеотерапія,

     • електро- и світлотерапія,

     • пелоїдо- и теплотерапія.

     За більш детальною інформацією просимо звертатися до Чернігівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 48 або за тел. 95-20-69.

     За інформацією ЧРЦСССДМ

     Назад


     Що на Вашу думку породжує хабарництво?