Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси  Публічне громадське обговорення

  Назад

  Анонс.„Круглий стіл” з питань виконання заходів з протидії торгівлі людьми та попередження насилля в сім’ї (в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»)

  Дата проведення: 08 грудня 2017 року

  Місце проведення: м. Чернігів, вул. Шевченка 48, мала зала Чернігівської РДА

  Початок 11.00

  Проводить Курданов Андрій Леонідович – заступник голови райдержадміністрації


  Анонс. Круглий стіл на тему фінансування медичних установ району у 2018 році

  30 листопада 2017 року відбудеться засідання за "круглим столом" на тему "Фінансування медичних установ району у 2018 році".

  Розглядатимуться питання щодо фінасування медичної галузі у 2018 році, проблемні питання та фінансові взаємовідносини з об'єднаними територіальними громадами, забезпечення жителів району якісними медичними послугами.

  Початок заходу: об 10:00 год.

  Місце проведення: мала зала районної державної адміністрації.

  Запрошуються представники засобів масової інформації та громадських об'єднань.


  Анонс. Питання реформування початкової освіти та популяризації сімейних форм виховання розглядатимуться на засіданні Громадської ради

  30 листопада 2017 року відбудеться засідання круглого столу, де планується обговорити питання системи початкової освіти в Чернігівському районі , її проблеми та шляхи реформування, а також питання популяризації сімейних цінностей та попередження соціального сирітства в Чернігівському районі.

  Анонс. Стан вакцинації населення та розвиток зеленого туризму в районі буде розглянуто на засіданні Громадської ради

  16 листопада ц.р. відбудеться засідання Громадської ради при райдержадміністрації, під час якого буде розглянуто та обговорено два питання: стан організації вакцинації проти керованих інфекцій жителів району та розвиток зеленого туризму в Чернігівському районі: стан справ та перспективи розвитку.


  Анонс. Питання паліативного піклування за хворими будуть вивчати на засіданні Громадської ради

  12 жовтня 2017 року на засіданні ГР буде розглянуто два питання: проблемні питання догляду за пацієнтами, які потребують цілодобового паліативного піклування в умовах закладів соціального захисту та питання щодо проекту ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території об’єднаних територіальних громад» та врегулювання земельних відносин у територіальних громадах району.


  Анонс. Питання покращення якість питної води планується обговорити під час засідання "круглого столу" Громадської ради при Чернігівській РДА

  20 липня 2017 року у приміщенні Чернігівської РДА відбудетьсяь засідання за «круглим столом» Громадської ради при райдержадміністрації на тему «Екологічна безпека стану питної води на території Чернігівського району» спільно з комітетами Громадської ради при облдержадміністрації з реалізації Програми «Зелене намисто Чернігівщини» та з питань санепідеміологічного благополуччя і життєдіяльності людини.

  Під час зустрічі влада із громадськістю будуть шукати шляхи вирішення питань забезпечення жителів району чистою питною водою та слідкувати за екологічним станом річок та водойм.


  Анонс. Стан реалізації програми "Доступні ліки" в Чернігівському районі планується обговорити під час засідання "круголого столу" Громадської ради

  18 травня 2017 року відбудеться засідання "круглого столу" щодо якості реалізації даної програми у населених пунктах району, зокрема у найвіддаленіших, адже скористатись доступними ліками має право кожен громадянин.

  Під час заходу буде обговерено питання налагодженості роботи щодо забезпечення "доступними ліками" людей похилого віку та людей, які за станом здоров'я не можуть пересуватися.

  Назад  15 Липня 2017 12:00

  Що на Вашу думку породжує хабарництво?