Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси  Звіти

  Назад


  ЗВІТ ПРО РОБОТУ ЦНАПу за ІІІ квартал 2017 року

  Центр працює згідно Закону України «Про адміністративні послуги» та у своїй роботі керується Положенням про Центр надання адміністративних послуг, Положенням про сектор адміністративних послуг управління економічного розвитку, Регламентом роботи Центру та Переліком адміністративних послуг.

  Надання адміністративних послуг відбувається згідно графіку роботи та графіку прийому суб’єктів звернень, затверджених розпорядженням районної державної адміністрації.

  Центром створено максимально зручні умови щодо отримання адміністративних послуг. Центр працює у вівторок та четвер в подовженому режимі, а саме з 8.00 до 20.00, а також в суботу з 9.00 до 16.00.

  Надання адміністративних послуг забезпечує 3 адміністратори.

  Забезпечення суб’єктів звернень інформацією про вимоги та порядок надання адміністративних послуг здійснюється шляхом інформаційних та технологічних карток, розміщених в Центрі, інформації на веб-сайті райдержадміністрації та періодичним інформуванням в місцевій пресі.

  Одним з основних завдань Центру є організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості звернень заявників. Це відповідно до існуючих документів від 10 до 30 днів.

  Центром надання адміністративних послуг в Чернігівському районі надається 58 послуг за таким напрямами:

  - у сфері земельних питань;

  - у сфері архітектури та містобудування ;

  - у сфері сім`і, молоді та спорту.

  Станом на 30.09.2017 рік з початку року кількість звернень до Центру надання адміністративних послуг –5369,

  кількість наданих результатів -4100.

  Кількість відмов у наданні адміністративних послуг - 142.

  Кількість наданих консультацій адміністраторами - 202.

  Найбільш питому вагу в обсязі надання послуг займають послуги земельних питань, видача посвідчення батьків та дітей з багатодітної сім`ї та видача будівельного паспорта близько 70% від звернень.

  Важливо наголосити, що принцип відкритості та прозорості надання послуг є основним у роботі ЦНАП, адже це зменшує корупційні ризики.

  Назад  15 Липня 2017 12:00

  Що на Вашу думку породжує хабарництво?