<<<12 - 22 з 6478>>>


17 Листопада 2017 10:29вітання

Шановні працівники сільського господарства, працівники підприємств, що обслуговують сільськогосподарське виробництво, ветерани та всі причетні до нелегкої хліборобської праці!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя.

Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе

17 Листопада 2017 09:42подія

Батьки, які відмовилися щеплювати своїх дітей, несуть персональну відповідальність за їх здоров'я

На цьому наголосив голова райдержадміністрації Віктор Корж під час наради щодо розв'язання соціально економічних проблем району 13 листопада. В районі особлива увага приділена питанню вакцинації, адже це питання колективної безпеки від контрольованих інфекційних захворювань. Голова райдержадміністрації проінформував присутніх про зареєстрований в Чернігівській центральній районній лікарні випадок захворювання на кір дорослим чоловіком.

За словами лікарів чоловік знаходиться в лікарні, хвороба протікає без ускладнень, адже чоловік був щеплений. Ймовірня заразився у Києві. Проводиться огляд родини та людей, з ким контактував хворий.

Віктор Корж доручив провести додаткову роз'яснювальну роботу серед батьків нещеплених дітей щодо можливих наслідків та ускладнень від хвороби. Вакцинація - один з надійних способів захиститися від хвороби. При чому вакцинація

16 Листопада 2017 14:55подія

Шкільна спартакіада триває

З метою залучення дітей до ведення здорового способу життя та популяризації спорту серед підростаючого покоління, в залік шкільної спартакіади школярів, 14 листопада цього року на базі Михайло-Коцюбинської гімназії, проведені змагання з настільного тенісу, в яких взяли участь 14 загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст.

В загальнокомандному заліку змагань перемогу святкували учні Ведильцівської ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце посіла Гончарівської гімназії, третє - команда Халявинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможцям та призерам змагань головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської РДА Олександр Молибога вручив грамоти.

16 Листопада 2017 14:51подія

Безвідповідальне батьківство – загроза життю та здоров’ю дітей

13 листопада 2017 року здійснено виїзд в село Козероги з метою обстеження родин, що опинилися в складних життєвих обставинах: належного виконання батьківських обов’язків, забезпеченість дітей сезонним одягом та продуктами харчування, умовами утримання, підготовкою до осінньо-зимового періоду та станом опалювальної системи.

Комісія в складі директора Чернігівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Зореслави Кудлай, начальника служби у справах дітей Чернігівської РДА Анатолія Усика, інспектора ЧРВП ЧВП МП Наталії Барбаш та старости Смолинської сільської ради Івана Смирнова відвідала родини, що перебувають на обліку сімей в складних життєвих

15 Листопада 2017 11:18подія

Роботу райдержадміністрації перевірили спеціалісти з ОДА

14 листопада п.р. відбулась перевірка обласною державною адміністрацією ефективності здійснення контролю за виконанням завдань, визначених актами законодавства та дорученнями у Чернігівській районної державній адміністрації за відповідними напрямами, а саме: організаційну, кадрову, контрольну, юридичну роботу, звернення громадян, роботу по запобіганню та протидії корупції, фінансовому забезпеченню, здійсненню документообігу (паперового та електронного), проведення закупівель через систему Prozorro.

За попередніми результатами перевірки робота за напрямками, які перевірялися, визнана ефективною, системно налагодженою, по окремим напрямкам на високому рівні,

15 Листопада 2017 10:53подія

Місячник людей похилого віку в терцентрі Чернігівської РДА

Жовтень по урочистому присвячений людям похилого віку. Працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чернігівської районної державної адміністрації проведена робота щодо поліпшення добробуту громадян похилого віку та інвалідів Чернігівського району. Їм приділена особлива увага, охоплено всі напрямки району.

Активізовано та розширено роботу відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. Завдяки благодійникам РО ЧХМ «Милосердя та духовне відродження» та громадській організації «Центр Відродження», які надали суттєву і таку необхідну натуральну допомогу, наші підопічні

15 Листопада 2017 09:37подія

Профілактична робота у Довжику

08 листопада 2017 року відбувся виїзд в село Довжик з метою перевірки стану виконання батьківських обов’язків батьками, підготовки родин до осінньо-зимового періоду.

Комісія в складі фахівця із соціальної роботи Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світлани Пономаренко, Довжицького сільського голови Ніни Курило та секретаря Любов Бондар відвідала сім’ї, що знаходяться в складних життєвих обставинах.

Виявлено родини, де батьки зловживають спиртними напоями та залишають на довгий час дітей без нагляду, недоцільно використовують соціальні виплати та не готуються до опалювального сезону.

В результаті проведеної роботи батьків попереджено про наслідки невиконання своїх обов'язків, рекомендовано утримуватися від

14 Листопада 2017 17:03подія

Проведена комплексна перевірка здійснення виконкомом Вознесенської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади

З 06 по 09 листопада проведена комплексна перевірка здійснення виконкомом Вознесенської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, визначених статтями 27-38 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні».

Члени робочої групи, на чолі з керівником апарату районної державної адміністрації Тетяною Куриленко, здійснили виїзди до сільської ради, де вивчили питання щодо роботи виконавчого комітету у сфері соціально-економічного розвитку, культури, освіти, соціального захисту, в галузі бюджету та фінансів.

Працівниками райдержадміністрації надана практична і методична допомога у документальному оформленні діяльності виконавчого

14 Листопада 2017 16:53подія

Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності відбулись у закладах освіти району

Протягом жовтня–листопада 2017 року в усіх закладах освіти району проведено «Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності».

З метою ознайомлення учнів з життєво необхідними знаннями, вміннями, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації та розумінням дітьми важливості збереження власного життя і здоров’я протягом тижня класними керівниками були проведені заходи: виховні години «Життя - це наш безцінний скарб, тож не залиш його без барв» (5-9 класи),

14 Листопада 2017 16:43подія

Дитинство без насильства

18 листопада – Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

Ця проблема не оминає жодну країну і потребує об'єднаних зусиль держави, громадських та міжнародних організацій, для протидії цьому злочину.

За даними Ради Європи кожна п'ята дитина страждає від різних форм сексуального насильства, що має довготривалі та руйнівні наслідки на все її життя. Серйозною проблемою є те, що діти не до кінця розуміють всю серйозність проблеми сексуальних домагань через брак інформації та відсутність належного сексуального виховання.

У 2007 році Україна підписала Конвенцію Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального

14 Листопада 2017 15:55інформація

Програма "Власний дім" в дії

За 9 місяців 2017 року по Програмі підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» укладено 5 угод на загальну суму 580 тис.грн., з них надано кредитів на суму 454,897 тис.грн.

З районного бюджету на реалізацію програми профінансовано 130 тис.грн.

Рішенням районної ради 19 сесії 7 го скликання внесено зміни до Програми – збільшено обсяги фінансування з районного бюджету на 160 тис.грн.

Відділ з питань архітектури, містобудування
та ЖКГ Чернігівської РДА

<<<12 - 22 з 6478>>>