<<<12 - 22 з 6282>>>


18 Вересня 2017 14:50Подія

Стан виконання місцевих бюджетів розглядали на нараді

14 вересня 2017 року відбулась нарада з головними бухгалтерами сільських, селищних рад та розпорядниками бюджетних коштів установ районного бюджету з питань виконання місцевих бюджетів у поточному році, планування бюджету на 2018 рік, фінансової дисципліни та дистанційного казначейського обслуговування місцевих бюджетів, яку провела начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Потапенко за участю начальника управління Державної казначейської служби України в Чернігівському районі Григорія Стеченка та начальників відділів фінансового управління райдержадміністрації.

Розглянуті шляхи вирішення питання зменшення незабезпеченості бюджетними
18 Вересня 2017 12:44Подія

Триває традиційний збір овочів для стаціонарних відділень центральної районної лікарні

Першими відгукнулися жителі Шестовиці. До лікарні прибула машина із Шестовицької громади до краю бортів завантажена свіжою городиною. Там і картопля, і капуста, морква, буряки, гарбузи, цибуля, квасоля та сухофрукти.

Заступник головного лікаря Чернігівської ЦРЛ Володимир Чубич із словами вдяки звернувся до жителів району за небайдужість, адже раціон хворих має бути повноцінним, щоб швидше видужували. У середньому в районній лікарні перебуває на лікуванні 320-360 чоловік, яких потрібно тричі на день нагодувати, тож така підтримка із громад вельми доречна.

А щоб не створювати незручності розробили графік прийому городини. Окрім шестовичан вже відвезли городину до Чернігівської

18 Вересня 2017 10:31Подія

На часі підготовка до нового опалювального сезону

14 вересня ц.р. відбулася нарада щодо підготовки теплового господарства бюджетних установ до нового опалювального періоду 2017-2018 років.

В нараді взяли участь керівники бюджетних установ та представник нспекції Держенергонагляду у Чернігівській області, які обговорили питання підготовки до нового опалювального періоду.

За результатами наради визначені конкретні завдання, відповідальні виконавці та терміни виконання заходів.

В ході наради представник інспекції Держенергонагляду у Чернігівській області роз'яснив порядок проведення обстежень теплових господарств до опалювального періоду та проінформував про вимоги щодо підписання актів готовності

15 Вересня 2017 15:02Вітання

Шановні працівники та ветерани лісового господарства Чернігівського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників лісу!

Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності району. Примножуючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд Чернігівського району і України загалом, ви забезпечуєте надійний захист земельних угідь, поліпшуєте екологічний стан довкілля, нарощуєте випуск продукції лісового господарства.

Велика вдячність вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Сердечно бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров'я, щастя, добра і достатку.

15 Вересня 2017 14:22Вітання

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту району та пожежної охорони!

Щиро вітаємо вас із професійним святом — Днем рятівника!

Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску сильних духом людей, які з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя громадян від вогню та стихії.

Ви цілодобово підтримуєте готовність до боротьби з незваним лихом, завжди оперативно допомагаєте тим, хто потребує невідкладної допомоги.

Нехай ваша відданість справі, готовність захищати ніколи не вичерпуються, а надихають на нові досягнення у благородній справі.

Дякуємо вам за службу та щиро бажаємо незборимої сили духу, витримки і мужності, міцного здоров’я і добробуту.

15 Вересня 2017 12:06Подія

ТОВ «АТБ- Маркет» запрошує на роботу

14 вересня 2017 року в Чернігівському районному центрі зайнятості проведено міні-ярмарку вакансій за участю представника ТОВ «АТБ- Маркет».

Фахівець центру зайнятості Хоменко Ірина ознайомила присутніх із станом ринку праці в районі, розповіла про соціальні послуги, які надає центр зайнятості безробітним та роботодавцям.

За інформацією представника ТОВ «АТБ- Маркет» підприємство проводить набір кадрів по м. Чернігову, та м. Києву. Менеджер з персоналу Анна Осипок ознайомила безробітних із специфікою діяльності підприємства, умовами праці, режимом роботи, рівнем заробітної плати та вимогами до претендентів на вакансії: продавців-консультантів, охоронників, молодших

15 Вересня 2017 12:00Інформація

ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ ТАБЛИЦІ 5 ДОДАТКУ 4 (ЗВІТ — ЄСВ)

Чернігівське об’єднане управління Пенсійного фонду України звертає увагу всіх страхувальників на важливість заповнення інформації у таблиці 5 Звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Інформація з даної таблиці призначена для реєстрації осіб у реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, і саме ці відомості, заносяться до персональної облікової картки застрахованої особи, яка відображає кількість відпрацьованих особою календарних днів за відповідний місяць. Ці дані будуть необхідні застрахованій особі в майбутньому при призначенні пенсії та інших соціальних виплат.

Таблиця 5 Додатку 4 подається страхувальником, якщо протягом звітного періоду:

• було укладено

15 Вересня 2017 10:09Подія

Проблемні питання щодо пасажироперевезень у населених пунктах району вирішували під час "круглого столу"

14 вересня голова райдержадміністрації Віктор Корж провів засідання за «круглим столом» з питань покращення транспортного обслуговування жителів району. У заході також взяли участь заступник начальника управління розвитку промисловості, транспорту і зв’язку – начальник відділу промислового розвитку Департаменту економічного розвитку ОДА Юрій Аношенко, начальник управління транспорту і зв’язку Чернігівської міської ради Юрій Горбань, директор ДП «Пассервіс» Сергій Леоненко, голова Чернігівської районної організації «Асоціація приватних автоперевізників» Олександр Чернуха, голова Громадської ради при РДА Наталія Надирова, представники місцевої влади Киїнки, Вознесенського, Нового Білоуса, Халявина та Михайло-Коцюбинської

15 Вересня 2017 08:08Подія

Рятівників району пртвітали із професійним святом!

14 вересня 2017 року відбувся урочистий захід з нагоди Дня рятівника.

Привітати із професійним святом рятівників, працівників та ветеранів пожежної служби прибули голова райдержадміністрації Віктор Корж та голова районної ради Олександр Ларченко.

У своєму вітальному слові Віктор Корж відзначив, що це свято міжніх людей і професіоналів своєї справи, які з честю забезпечують надійний захист життя людей від вогню та стихії, цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. Також висловив сподівання,

14 Вересня 2017 17:09Новина

"Седнівська осінь" відбудеться 30 вересня

Триває активна підготовка до Всеукраїнського літературно-мистецького свята "Седнівська осінь". За словами організаторів цього року захід буде приурочено 190-річчю з дня народження Леоніда Глібова, який написав у Седневі свою видатну "Журбу", та 100-річчю Української народної республіки. Буде також відзначено 290-річчя першої згадки про освіту в Седневі. Заплановано цікаву концертну програму, візити митців, пррацюватиме виїзна торгівля.

Організатори свята наразі розробляють нові цікавинки аби здивувати гостей свята.

"Седнівська осінь" відбудеться 30 вересня, початок об 11 годині.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату Чернігівської
14 Вересня 2017 16:52Подія

Делегація району відвідала бійців 1-ї окремої танкової бригади у зоні АТО

З нагоди Дня танкіста за пропозицією голови Чернігівської РДА Віктора Коржа делегація району на чолі із заступником голови райдержадміністрації Андрієм Курдановим та аматорськими художніми колективами із Жукотків, Левковичів, Льгова й Зайців відбула до місця дислокації в зоні АТО двох військових частин А1815 1-ї окремої Сіверської танкової бригади.

Аматорські колективи організували для військовослужбовців концертну програму, вручені вітання від голови РДА нещоданвно призначеному командиру 1-ї окремо Роману Губі, грамоти та подяки до Дня незалежності України, понад 400 штук випічки, яку власними руками випікали працівниці ЦРЛ (на чрлі з головною медсестрою Раїсою Крищенко), 18 кг

<<<12 - 22 з 6282>>>