<<<12 - 22 з 6999>>>


16 Травня 2018 16:59подія

У Михайло-Коцюбинському запрацював завод із виготовлення пластівців

16 травня ц.р. у смт Михайло-Коцюбинське відбулось урочисте відкриття заводу з виробництва пластівців ТОВ «Добродія Фудз» за участю заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайла Тітарчука, голови Чернігівської облдержадміністрації Валерія Куліча, Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, голови Чернігівської райдержадміністрації Віктора Коржа, голови районної ради Олександра Ларченка, акціонера Романа Приходька, виконавчого директора «Agricom Group» Петра Мельника, директора торгового дому «Добродія Фудз» Ірини Брославцевої, директора виробничого комплексу торгової марки «Добродія» Андрія Ломейка, директора «Бюлер Україна» Андрія Шарана, президента ТПП «Україна» Геннадія Чижикова.

Під час заходу презентовано новий

16 Травня 2018 15:40новина

Зміни щодо порядку призначення житлових субсидій

15 травня ц.р. під головуванням голови районної державної адміністрації Вікктора Коржа в приміщенні райдержадміністрації відбулась нарада з питань призначення житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива в зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 р. № 329, якою затверджено зміни щодо порядку призначення житлових субсидій, за участю сільських, селищних голів, старост сіл.

Під час наради начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Лугова надала інформацію щодо практичного застосування порядку призначення житлових субсидій в зв’язку із внесеними змінами.

Управління соціального
16 Травня 2018 15:01актуально

Бренд України – залучення інвестицій і відкриття країн світу

Уряд України підтримав єдиний бренд України. Розробка бренду не коштувала бюджету жодної копійки. Бренд України дозволить просувати інтереси держави у світі, сприяти створенню позитивного іміджу, залученню інвестицій і розвитку туризму.

 

Що таке бренд України і для кого він розроблений

Бренд України – це основна ідея, якою Україна хоче показати себе світу. Україна – країна сучасна, демократична, дружня, країна інновацій і нових можливостей.

Данило Білак, директор

16 Травня 2018 14:49інформація

Сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи можуть подавати заявки на отримання фінансової підтримки

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє про початок прийому заявок та документів для отримання фінансової підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК) з державного бюджету.

Заявки приймаються з 10 травня до 15 листопада Чернігівською регіональною комісією з надання фінансової підтримки СОК молочарського та плодово-ягідного напрямів діяльності для придбання обладнання зі зберігання та переробки сільськогосподарської

16 Травня 2018 14:39інформація

Запобігання отруєння бджіл від засобів захисту рослин

З початком періоду інтенсивних робіт із захисту рослин з використанням пестицидів у сільському господарстві наростає протистояння між аграріями і бджолярами. Загострюється проблема охорони і захисту бджіл від отруєнь.

Департамент агропромислового розвитку спільно з Управлінням фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області вкотре нагадує, що для уникнення можливого негативного впливу пестицидів на бджіл, людину і навколишнє середовище товаровиробники області повинні суворо дотримуватись заходів безпеки при роботі з ними. Асортимент пестицидів, застосування, норми, кратність обробок повинні чітко відповідати “Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених для використання в Україні, доповненням до “Переліку” та інструкціям з безпечного

15 Травня 2018 14:31подія

Зустріч з кандидатами в патронатні вихователі

11 травня 2018 року в малому залі Чернігівської районної державної адміністрації відбулося засідання мультидисциплінарної команди з метою проведення співбесіди з кандидатами у патронатні вихователі. Представники освіти, медицини, поліції, соціальних служб увійшли до складу команди. Головував на засіданні заступник голови райдержадміністрації Андрій Курданов.

Директор Чернігівського районного Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Зореслава Кудлай підвела підсумки проходження навчання за програмою підготовки сімей-кандидатів у патронатні вихователі та залучила членів зібрання до визначення наступних кроків щодо подальшої співпраці суб'єктів соціальної роботи з патронатною сім’єю.

В ході

14 Травня 2018 08:23подія

Професіографічна екскурсія для учнів с. Новий Білоус

Фахівцем Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості з профорієнтації - Юлією Ухабовою, систематично проводиться різноманітна профорієнтаційна робота з учнями загальноосвітніх шкіл району.

Сьогодні школярі мають можливість у реальному часі поспілкуватися з представниками різних професій під час професіографічних екскурсій на підприємства міста та району. Для ознайомлення із специфікою роботи одного з підприємств с. Новий Білоус, Чернігівською районною філією Чернігівського обласного центру зайнятості 10 травня поточного року було організовано та проведено екскурсію школярів 8-11 класів Новобілоуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.на філію багатопрофільного підприємства "ВИМАЛ" будівельної компанії

11 Травня 2018 15:35подія

Обстеження умов проживання родини

11 травня 2018 року відбувся виїзд директора центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Зореслави Кудлай, фахівця із соціальної роботи Центру Світлани Пономаренко, секретаря Халявинської сільської ради Алли Зубок в село Полуботки з метою обстеження умов проживання багатодітної родини та умов утримання та проживання дітей. За повідомленням управління соціального захисту населення Чернігівського району, дана родина звернулася за призначенням соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

Батьків попереджено про необхідність використання державних соціальних виплат для покращення якості життя дітей, а не для задоволення своїх потреб. Безробітним

11 Травня 2018 15:02подія

Учні Старобілоуської школи привітали зі святом підопічних геріатричного пансіонату

У День пам’яті та примирення учні Старобілоуської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали мешканців Чернігівського геріатричного пансіонату, щоб представити святкову програму «Весна іде переможним кроком». Підопічні та персонал пансіонату радо зустрічали школярів, дякували за свято своїми емоціями та оплесками. Із захопленням слухали мелодії шкільного оркестру духових інструментів, насолоджувалися творчими композиціями шкільного хореографічного колективу «Юний ангел» та естрадно-циркової студії «Скоморохи».

Пісні воєнних років глядачам подарували Штимак Максим, Твардовська Дар’я, Ільєнко Олександра та Мороз Вероніка. Година святкової зустрічі та спілкування принесла глядачам нові враження, а юні артисти збагатилися духовно і вкотре

11 Травня 2018 12:16подія

На Чернігівщині СБУ попередила розкрадання державної нафти

Співробітники Служби безпеки України у рамках комплексу заходів із захисту критичної інфраструктури у сфері паливно-енергетичного комплексу блокували на Чернігівщині розкрадання нафти держпідприємства.

Правоохоронці встановили, що троє осіб незаконно проникли на територію державного нафтопромислу. Через роз’єднання конструкцій нафтоперегінного обладнання зловмисники перекачали близько тридцяти шести тонн очищеної нафти до автоцистерн. У подальшому ділки планували вивезти сировину до сусідньої області для продажу на «чорному ринку».

Оперативники спецслужби затримали зловмисників на одному з автошляхів

11 Травня 2018 11:52подія

Кікбоксери району вибороли медалі на Чемпіонаті

Вихованці ЧР ДЮСШ ФСТ «Колос» вибороли медалі на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу ICKA, який відбувся з 01 травня по 06 травня 2018 року в м. Києві.

Уварова Наталія із села Старий Білоус завоювала золоту медаль, Савченко Кирило та Дока Антон із Киїнки - бронзові медалі. Тренер-викладач Осипенко Роман.

ЧР ДЮСШ «Колос»

<<<12 - 22 з 6999>>>