<<<1 - 11 з 6282>>>


21 Вересня 2017 17:05Подія

Нарада фахівців із соціальної роботи

21 вересня 2017 року директор Чернігівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Зореслава Кудлай провела нараду для фахівців із соціальної роботи за участю завідувача сектора обслуговування громадян Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олександра Шелупця, який проінформував працівників Центру про пенсійне забезпечення учасників АТО та учасників бойових дій; зарахування трудового стажу особам, що відбували покарання в місцях позбавлення волі; перелік документів необхідних для оформлення виплат по втраті годувальника.

Отримана інформація допоможе фахівцям якісно надавати послуги та в разі необхідності переадресовувати клієнтів до Пенсійного фонду.

За інформацією ЧРЦСССДМ

21 Вересня 2017 13:05Подія

Тривають останні приготування до "Седневської осені"

19 вересня п.р. відбулась нарада з питань підготовки до проведення Всеукраїнського літературно-мистецького свята "Седнівська осінь", яку провів заступник голови райдержадміністрації Андрій Курданов, за участю відповідальних працівників, задіяних у підготовчому процесі.

Під час наради обговорені поточні технічні та організаційні питання, визначені конкретні виконавці та строки виконання робіт.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату Чернігівської РДА

20 Вересня 2017 16:49Інформація

Зміни до порядку надання субсидії

1. Період врахування доходів для призначення субсидії.

Постановою КМУ від 18.08.2017 р. № 609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» передбачено врахування доходів для призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за два квартали, що передують місяцю, попереднього до місяця, з якого призначається субсидія. У жовтні призначення субсидії на опалювальний період буде проводитись на підставі доходів за перше півріччя 2017 року.

2. Призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг.

При призначенні субсидії на наступний термін відтепер враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, якщо загальна її

20 Вересня 2017 16:47Подія

На шляху до виправлення

19 вересня 2017 року відбулася екскурсія до Чернігівського історичного музею імені Василя Тарновського для підоблікових Чернігівського районного сектору Чернігівського міського відділу з питань пробації, метою якої є ознайомлення засуджених з найдавнішим історичним музеєм.

Музейне зібрання нараховує понад 160 тисяч одиниць зберігань, які мають не тільки регіональне, а й загальноукраїнське значення. Жвавий інтерес у підоблікових викликали експозиції, основу яких становить зібрання В.Тарновського - відомого громадського діяча, колекціонера та мецената. Особливо зацікавила учасників екскурсії колекція речових і документальних пам’яток XVII ст. - доби Гетьманщини.

20 Вересня 2017 11:58Новина

ІІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка Миру»

З метою виявлення та підтримки обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між дітьми та молоддю з різних регіонів України, зарубіжних країн, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 20 по 23 листопада 2017 року в м. Попрад (Словацька Республіка) планується проведення ІІІ Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Веселка Миру».

До участі запрошуються представники учнівської та студентської молоді, творчі колективи України, студенти вищих навчальних закладів.

Номінації Фестивалю: конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій

20 Вересня 2017 11:53Подія

Підведені підсумки районного етапу вікторини "Віват, інтелект!"

З метою популяризації інтелектуальних ігор, як засобу виховання і організації дозвілля школярів, формування інтелектуальної еліти району, виховання всебічно розвиненої особистості, підтримки обдарованих дітей, підвищення ефективності роботи творчих педагогів відділом освіти проведено районний етап Чемпіонату з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» 15 вересня 2017 року на базі Киїнської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У ньому взяли участь школярі із 7 навчальних закладів району: Трисвятськослобідської, Киїнської, Новобілоуської, Ковпитської, Халявинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Седнівського та Хмільницького НВК. Учні демонстрували свою обізнаність не тільки в різних галузях економіки, науки, техніки, але й з історії

20 Вересня 2017 11:21Новина

Міжнародна культурно – освітня поїздка «Я - європеєць»

З метою підтримки обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між різними представниками соціально-гуманітарної, культурно-освітньої сфер з різних областей України; створення умов щодо обміну досвідом, підвищення професійної майстерності з 29 жовтня до 2 листопада 2017 року планується міжнародна поїздка «Я – європеєць» до Польщі та Литви. Організаторами поїздки є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» та Литовська громадська організація «Від серця до серця».

До участі запрошуються представники соціально-гуманітарної сфери, співробітники, студенти вищих навчальних закладів, лікарі, учасники Міжнародного конкурсу малюнків «Здай кров заради життя», Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць » тощо.

19 Вересня 2017 17:01Актуально

Ліквідація прихованої зайнятості сприятиме орієнтації національної економіки на розвиток

Легалізація заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості на сьогодні є одним з найприорітетніших напрямів роботи державної фіскальної служби.

Чернігівська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області акцентує увагу мешканців міста на тому, що нелегальна заробітна плата позбавляє громадян соціального захисту, адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати.

З метою виведення з «тіні» заробітних плат триває податкова реформа. Внесено численні зміни до податкового законодавства з метою зменшення податкового тиску на платників податків.

Ліквідація прихованої зайнятості сприятиме зростанню національного інвестиційного потенціалу, матиме позитивний вплив на бюджетну сферу, сприятиме орієнтації національної економіки на розвиток.

19 Вересня 2017 16:57Подія

Cеднів серед фіналістів Всеукраїнського конкурсу

Визначною подією в житті Седнівської громади була участь у Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України 2017», в якому селище Седнів – єдине з усієї Чернігівської області – увійшло до десятки фіналістів-переможців. За результатами голосування Седнів здобув шосте місце.

11 вересня представники селищної ради та вокальний колектив «Берегиня» Седнівського будинку культури були запрошені до Міністерства аграрної політики та продовольства України в м. Київ для церемонії нагородження та на свято «День українського села».

Учасниці колективу «Берегиня»

19 Вересня 2017 14:54Подія

«Седнівська осінь» запрошує усіх 30 вересня

30 вересня 2017 року смт Седнів відбудеться Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Седнівська осінь». Вкотре славетне козацьке містечко з чудовими краєвидами та пам’ятками запрошує гостей ознайомитись з виставковими комплексами територіальних громад району, виробами майстрів народної творчості, насолодитись виступами художніх колективів сільських громад та гостей свята.

Представники виїзної торгівлі запропонують скуштувати різноманітні страви з українським колоритом.

Відвідувачів свята о 10:00 радо зустрічатимуть представники виставкових комплексів із запрошенням відвідати виставку та взяти участь у святковій лотереї.

О 10:30 заплановане відкриття пам’ятника українському лірнику біля славетної козацької

18 Вересня 2017 16:24Подія

Працівників лісової галузі району привітали зі святом!

День працівника лісу традиційно в Україні відзначається у третю неділю вересня.

Привітати з професійним святом 15 вересня до ДП "Чернігівський лісгосп", ДП "Чернігіврайагролісгосп" та військового лісгоспу завітали голова райдержадміністрації Віктор Корж та голова районної ради Олександр Ларченко.

У своєму вітальному слові Віктор Корж підкреслив відповідальність та значимість працівників лісової галузі, адже вони своєю невтомною і наполегливою працею примножують лісовий фонд не тільки Чернігівського району, а й України загалом, забезпечують надійний захист земельних угідь, поліпшують екологічний стан довкілля, нарощують

<<<1 - 11 з 6282>>>