<<<1 - 11 з 7603>>>


22 Березня 2019 16:40подія

Учні району змагалися у вправності з математики у Міжнародному інтерактивному конкурсі "Кенгуру - 2019"

21 березня для учнів 2-11 класів, які цікавляться математикою, пройшов Міжнародний інтерактивний конкурс «Кенгуру - 2019».

Конкурс проводиться з метою популяризації математичних ідей та підтримки талановитих школярів, розвитку їх інтелектуальних здібностей. Участь в конкурсі є частиною підготовки учнів до ДПА та ЗНО з математики.

Активну участь у конкурсі взяли 19 учнів з Анисівського, 21 - Киїнського, 19 - Ковпитського, 14 -  Седнівського, 8 -  Жавинського та  17 - Вознесенського закладів загальної середньої освіти.

21 березня 2019 року відбувся профілактичний виїзд працівників  Чернігівського РЦСССДМ разом з представниками благодійної організації  «Лайф Інтернешенал» до Редьківської та Рудківської громад.

Основна мета візиту полягає в обстеженні умов проживання родин, що опинилися в складних життєвих обставинах, контроль за виконанням батьківських обов'язків, з'ясування обставин щодо відключення газопостачання в будинку та визначення шляхів вирішення даного питання.

Також відвідано родину де є потреба в  проведенні обстеження та лікування дитини, яка втрачає зір. Надано рекомендації батькам щодо термінового влаштування дитини до обласної

22 Березня 2019 12:58подія

Чемпіонат України з кікбоксингу

З 14.03 по 17.03.2019 року в м. Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ICKA серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку. В змаганнях у складі збірної команди Чернігівської області взяли участь учні ЧР ДЮСШ ФСТ «Колос».

Вихованці спортивної школи посіли такі призові місця: Уварова Наталія в розділі лайт І місце, Артемов Тимур – лайт ІІІ місце, поінт-хард ІІІ місце с. Старий Білоус, Савченко Кирило - лайт І місце, К-1 лайт І місце,  Дока Антон К-1 лайт ІІ место, Ткачук Владислав - поінт-хард ІІІ место с. Киїнка,  Кулик Іван – лайт І місце, семі І місце, Дейнега Павло – лайт ІІ місце, семі ІІ місце смт. Олишівка, Орішко Єлизавета

21 Березня 2019 15:26оголошення

Презентація книги про "Черниш"

25 березня об 11.00 у читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбудеться презентація книг Івана Кирієнка "Черниш" (Чернігівський район) та Сергія Спутая, Михайла Мороза, Наталії Халімон...

21 Березня 2019 09:51подія

Дитина з важкою поведінкою

20 березня 2019 року Центром соціальних служб запрошені батьки учня 3-ого класу Киїнської ЗОШ, який має відхилення в поведінці. До вирішення проблеми залучені суб’єкти соціальної роботи:  начальник відділу соціальної роботи Центру Оксана Булах, спеціаліст Служби у справах дітей Чернігівської РДА Людмила Браженко, заступник начальника відділу освіти молоді та спорту Олександр Демченко та фахівець із соціальної роботи Інна Гутник. Члени зібрання намагалися з’ясувати причини неадекватної поведінки дитини та надали батькам рекомендації по її вихованню.

Матері та батьку рекомендовано відправити сина  на відпочинок та оздоровлення в санаторій, «Зелений гай», сподіваючись, що зміна соціального оточення  позитивно вплине на емоційний стан дитини.

Батьків попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських

20 Березня 2019 17:02подія

За круглим столом обговорили стан впровадження Нової української школи

15 березня відбулося розширене засідання ради директорів закладів загальної середньої освіти району за участі голови районної державної адміністрації Віктора Коржа.

За круглим столом обговорили стан впровадження Нової української школи.

Керівники шкіл зауважили, що стандарт початкової освіти змінює організацію навчального процесу, трансформується освітнє середовище – головним у ньому стає дитина. У новій українській школі звертається увага на все –  настрій дитини, її самопочуття. Відзначено облаштування у всіх школах району  сучасного освітнього середовища відповідно до стандартів НУШ, що дає змогу вчителеві забезпечити змістовне та цікаве навчання.

Під час проведення круглого

20 Березня 2019 16:54подія

У лісі на Чернігівщині виявили схованку з військовими засобами ураження

Співробітники Служби безпеки України в межах протидії незаконному обігу зброї виявили в Чернігівській області схованку з боєприпасами.

Схрон був облаштований у лісі поблизу однієї з військових частин, що дислокується на території регіону. Зі схованки правоохоронці вилучили майже сто патронів до артилерійських гармат калібру 30 мм, які встановлюються на бойових машинах і призначені для враження броньованих цілей. Про це повідомляють у прес-групі управління СБ України в Чернігівській області. Виявлені засоби ураження передано на експертизу.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, тривають слідчо-оперативні дії для притягнення

20 Березня 2019 16:50подія

Соціально-профілактична робота з кризовою родиною із Шестовиці

20 березня 2019 року відбулося засідання мультидисциплінарної комісії при Чернігівському РЦСССДМ з родиною, що перебуває в складних життєвих обставинах, щодо ухилення від виконання батьківських обов'язків з села Шестовиця.

 В обговоренні даної проблеми взяли участь: директор Центру Зореслава Кудлай, начальник Служби у справах дітей Чернігівської РДА Анатолій Усик та Шестовицький сільський голова, Сергій Медведєв.

Основною проблемою родини є зловживання алкогольними напоями, внаслідок чого дитина 4-ох років залишається без нагляду дорослих, не забезпечена нормальним харчуванням та доглядом, не влаштована в

20 Березня 2019 16:42подія

Засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

19 березня 2019 року головою райдержадміністрації Віктором Коржом проведено засідання тимчасової районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших виплат.

У роботі комісії взяли участь начальник Чернігівського управління головного управління  Державної фіскальної служби у Чернігівській області Тетяна Рубан, заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Чернігівського управління головного управління  Державної фіскальної служби у Чернігівській області Юлія Романенко, заступник начальника управління погашення податкового боргу головного управління  Державної фіскальної служби у Чернігівській області Володимир Мехед,    Киїнський сільський голова Людмила

20 Березня 2019 15:02подія

Про розвиток аграрної галузі говорили на нараді

15 березня 2019 року при Чернігівській районній державній адміністрації за участю голови Чернігівської районної державної адміністрації, керівники та спеціалісти сільськогосподарських формувань району прийняли участь у нараді «Про підсумки реалізації державних та обласних програм галузі агропромислового комплекс у 2018 році та напрями фінансування галузі у 2019 році».

Під час зустрічі розглядались такі питання:

1) Реалізація державних програм для підтримки галузі агропромислового комплексу.

2) Забезпеченість мінеральними добривами.

3) Внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання

20 Березня 2019 14:28подія

Відкритий чемпіонат Чернігівського району з міні-футболу

17 березня цього року на базі фізкультурно – оздоровчого комплексу «Олімпієць» міста Славутича  проведено завершальні поєдинки відкритого Чемпіонату Чернігівського району з міні-футболу.

До  фінальної частини змагань потрапили команди Чернігівського району та  міст Чернігова і Славутича.

В напруженій боротьбі чемпіоном району стала команда ФК «Свишень» ( Кувечичі), обігравши команду ФК «СКА» (Гончарівське) з рахунком 4:2, трете місце по праву дісталося команді ФК «Славутич».

Учасників змагань привітали головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

<<<1 - 11 з 7603>>>