<<<1 - 11 з 7773>>>


20 Червня 2019 15:23інформація

Стартує всеукраїнське опитування роботодавців!

Шановні роботодавці!

Державна служба зайнятості прагне надавати Вам якісні послуги та ефективну та ефективну допомогу у підборі кадрів!

Пропонуємо Вам поділитися досвідом співпраці із службою зайнятості, оцінити послуги, якими користувалися, а також надати пропозиції щодо їх вдосконалення.

Заповнити анкету роботодавця можна до 19 серпня за посиланням:

https://www.dsz.gov.ua

20 Червня 2019 15:12подія

Попередження нещасних випадків в літній період

 Продовжуються профілактичні рейди представників соціальних служб та поліції в населені пункти Чернігівського району з метою обстеження родин групи ризику та попереджено батьків щодо контролю дітей в літній період, безпечного поводження на воді та лісі.

19 червня 2019 року виїзд відбувся до Анисівської та Пісківської сільських рад. Під час відвідування родин, зверталася увага на підготовку до осінньо-зимового періоду, а саме: стан опалювальної системи та запас твердого палива в повному обсязі, стан електромереж.

Батькам, які  не створили належні умови проживання для дітей, надано термін для приведення до ладу будинок. Представником поліції складено на три родини адміністративні протоколи.

20 Червня 2019 10:28новина

У Чернігівській області розпочався виборчий процес в ОТГ

Нагадаємо: 30 червня відбудуться перші вибори у 6 ОТГ Чернігівщини, серед яких й три громади Чернігівського району.

Виборчий процес стартував ще у травні цього року.  

Жителі громад вперше обиратимуть голів та депутатів сільських рад ОТГ.

Крім того, додаткові вибори відбудуться у п'яти громадах, які доєднали до себе сусідні села, серед яких також ОТГ Чернігівського району:

- Михайло-Коцюбинській селищній раді — у селах Дніпровське, Загатка, Повідов, Прохорів, Старик, Шмаївка, Ковпита, Жидиничі,

20 Червня 2019 10:21інформація

Скористайтеся можливістю участі у програмі «Теплі кредити»

За інформацією Держенергоефективності, цього року вже майже 740 мільйонів гривень «теплих кредитів» залучено сім’ями на енергоефективні заходи. Нагадаємо, всього у держбюджеті на ці потреби передбачено 1,1 мільярда гривень.

У травні відшкодовано 27 мільйонів гривень для близько 5 тисяч родин, які стали учасниками програми «теплих кредитів». Зокрема, виплачено понад 23 мільйони гривень на утеплення приватних будинків, більше 3 мільйонів – на енергоефективні заходи для 26 ОСББ, 700 тисяч – на придбання твердопаливних котлів.

Кошти перераховано отримувачам «теплих кредитів» в Ощадбанку,

20 Червня 2019 09:36подія

Увага! Будьте обережні на водоймах

З настанням спекотної погоди збільшилась кількість випадків загибелі на водних об’єктах Чернігівської області. Лише у червні потонули 12 осіб, у тому числі діти. Всього ж цьогоріч на водоймах загинули 33 людини.

Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил безпеки під час перебування та відпочинку на водоймах.

Купатися краще ранком або увечері, коли немає небезпеки перегріву; плавати не більше 20 хвилин, не доводити себе до переохолодження. Бажано чергувати плавання з рухливими вправами на березі.

Не входьте і не пірнайте у воду після тривалого перебування на сонці або у стані алкогольного сп’яніння.

Небезпечно пірнати в незнайомих місцях.

Альтернативою обладнаному пляжу може бути лише безпечне для купання місце з поступовим ухилом та твердим і чистим дном.

Якщо раптом захопило плином, потрібно,

19 Червня 2019 17:01подія

«Козацький гарт - 2019»

13-14 червня в м. Чернігові проходив  обласний етап фізкультурно – патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт - 2019».

У вищезазначеному заході  взяла  участь збірна команда Седнівського навчально – виховного комплексу.

Програма фестивалю включала різноманітні змагання з легкоатлетичних видів спорту.

Змагання проходили у дружній спортивній боротьбі.

        

         Відділ освіти, сім'ї, молоді

та спорту Чернігівської РДА

 

 

 

19 Червня 2019 15:13подія

Успішний виступ аматорських колективів району на фестивалі-конкурсі

На свято Трійці у місті Сновську та в селі Займище вдев’яте відбувся фестиваль-конкурс імені Василя Полевика. На початку заходу всі присутні вшанували пам’ять відомого фольклориста, поклали квіти до меморіальної дошки невтомному збирачу народних пісень. 

Серед 36 творчих колективів різного віку, що демонстрували співочі таланти на сцені Сновського будинку культури та в селі Займище,  були представлені два колективи з Чернігівського району – народний аматорський хоровий колектив «Любисток» Хмільницького будинку культури і фольклорний колектив «Горлиця» Шестовицького будинку культури.

«Горлиця» отримала найвищу оцінку журі і гран-прі фестивалю-конкурсу. «Любисток» нагороджений дипломом I ступеня, а також отримав Подяку від організаторів заходу. Художні керівники

19 Червня 2019 14:55подія

Цікавий відпочинок дітей Ковпитської школи

У період з 28 травня по 14 червня 2019 року 28  на базі Ковпитської школи функціонував  табір з денним перебуванням «Країна мрій». 

Табір працював за військово-патріотичним напрямком. 26 учнів відпочили у двох загонах: «Спартанці» та «Хоробрі серця».

Із першого дня розпочинається змагання між загонами. На ранковій лінійці, після зарядки, оголошувався план заходів на день, а в кінці підбивався підсумок, нагороджувалися переможці конкурсів та змагань.

Кожен день табірного життя мав тематичну назву. Так, наприклад,

18 Червня 2019 16:28подія

Профорієнтаційна робота у Седневі

Настало літечко і дитячі табори відпочинку радо відрили свої двері для відвідувачів.

12 червня до дитячого табору «Дивосвіт» , що знаходиться в Седневі,  завітали представники Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

Представники філії мали змогу поспілкуватися з дітьми та провести профорієнтаційне заняття на тему «Великий світ професій», адже одним з найбільш фундаментальних рішень для кожної людини є вибір свого життєвого шляху – професії. Саме від цього вибору залежить усе подальше майбутнє, ось чому так важливо усвідомлювати свої бажання та вдосконалювати свої вміння вже в юному віці.

Завдяки різноманітним профорієнтаційним іграм та роботі в командах учасники заняття отримали інформацію, яка  допоможе їм в прийнятті правильного рішення

18 Червня 2019 15:30подія

"Єдина родина Чернігівщини" знов зібрала родини загиблих в АТО разом

17 червня 2019 року відбулась зустріч,  вкотре ініційована громадською організацією «Єдина родина Чернігівщини», яка об’єднує сім’ї загиблих в АТО та всіляко їх підтримує.

Близько 250 батьків та родичів військовослужбовців, які загинули в Донецькій та Луганській областях, зібралися разом, щоб вшанувати пам'ять своїх рідних, увічнити подвиг героїв – захисників України. Серед інших було й 6 родин з Чернігівського  району.

На початку заходу в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка учасники оглянули пересувну виставку «Сіверщина. Блокпост пам'яті»,

14 Червня 2019 16:56подія

В Україні завершилась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року

13 червня проведенням зовнішнього незалежного оцінювання з хімії завершено основну сесію тестування в 2019 році.

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року урегулювано наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник мав право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбувалося з одинадцяти навчальних предметів.

Державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання

<<<1 - 11 з 7773>>>