<<<1 - 11 з 8536>>>


28 Жовтня 2020 08:11Інформація

76-та річниця вигнання нацистських окупантів з України

 

Шановні жителі Чернігівського району!

 

   Щиро вітаю Вас з 76-ю річницею вигнання нацистських окупантів з України.

  Сьогодні ми низько вклоняємося і висловлюємо свою вдячність всім, хто пройшов горнило Другої світової війни. Нинішнє покоління українців в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на полях боїв завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися

27 Жовтня 2020 16:19

Обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує

 

  Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує, що наказом Міністерства соціальної політики України від 27 серпня 2020 року № 591 «Про затвердження форми звітності №10–ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю» та Інструкції щодо її заповнення», зареєстрованим в Мін᾽юсті 13 жовтня 2020 року за №1007/35290, затверджена нова форма

27 Жовтня 2020 15:26Інформація

З нагоди Дня автомобіліста і дорожника


 
  Сьогодні голова райдержадміністрації Сергій Журман вручив відзнаки з нагоди Дня автомобіліста і дорожника за сумлінну працю і високий професіоналізм:

  Почесну грамотою обласної державної адміністрації Івницькому О.І. - директору товариства з обмеженою відповідальністю «Гончарівськ Пасс Сервіс» ;

 

  Подяку голови обласної державної адміністрації Тананайку С.Г. - водію автотранспортних

27 Жовтня 2020 10:19Інформація

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?


 

  Протягом 9 місяців 2020 року українська економіка та ринок праці у повній мірі відчули на собі негативні наслідки коронокризи. Пандемія спричинила обмеження діяльності майже всіх секторів економіки, деякі з яких не змогли відновити стабільну роботу до цього часу.

  З початку 2020 року Чернігівською районною філією обласного центру зайнятості було взято на облік та надано статус безробітного 1037 особам, що майже вдвічі більше, ніж рік тому (200,6%).

21 Жовтня 2020 15:41Інформація

Звернення голови Чернігівської РДА

 

Знайшли кошти роздрукувати й розклеїти, знайдіть можливість прибрати!

 

  Шановні учасники виборчого процесу, кандидати на посади депутатів на перших осіб представницької влади різного рівня!
 

  Вибори закінчаться й по всьому Чернігівському району – в теперішніх його територіальних межах і в межах, що будуть після виборів, – розповсюджено велику кількість агітаційної

20 Жовтня 2020 16:58Інформація

Мільйон дерев на 24 години

 

 

Цими вихідними в Україні відбулася акція «1000000 дерев за 24 години». До масштабного проєкту долучилися й посадовці Чернігівщини, зокрема новопризначена голова обласної адміністрації Анна Коваленко та голова Чернігівської районної державної адміністрації Сергій Журман.

Разом із іншими працівниками органів виконавчої влади, волонтерами, активістами та ветеранами лісового господарства вони працювали в Славутицькому лісництві.

20 Жовтня 2020 14:25Інформація

Зустріч Сергія Журмана з педагогічними колективами Киселівського НВК та Брусилівської ЗОШ

 

  У ході робочої поїздки до Киселівської громади 20 жовтня 2020 року голова районної державної адміністрації Сергій Журман відвідав Киселівський НВК та Брусилівську ЗОШ, де провів зустрічі з педагогічними колективами.

  Під час зустрічей обговорені питання матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів, роботи в умовах карантину, перспективи розвитку освітянської галузі та надання якісних освітніх послуг, вирішення районною владою проблемних

20 Жовтня 2020 14:11Інформація

Робоча поїздка Сергія Журмана до Вознесенської громади

 

  У ході робочої поїздки до Вознесенської громади 19 жовтня 2020 року голова районної державної адміністрації Сергій Журман відвідав Возенесенський НВК.

  Під час зустрічі з педагогічним колективом закладу Сергій Журман привітав директора навчально-виховного комплексу Леоніда Горбача з 60-річчям і вручив Грамоту районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю.

  З педагогічним колективом обговорені питання матеріально-технічного

19 Жовтня 2020 16:27Інформація

Уряд затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів

 
  Відповідним рішенням, прийнятим на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19.

  Документ, зокрема, передбачає: проводитиметься опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань та температурний

16 Жовтня 2020 16:29Інформація

Ми повертаємо землю людям – Президент підписав указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності

 

Під час участі в Національному земельному форумі в межах робочої поїздки на Чернігівщину Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин». Документ передбачає передачу земель сільськогосподарського призначення з державної до комунальної власності.

Як наголосив Президент, цей крок завершить реформу з децентралізації.

«Ключовий момент, без

16 Жовтня 2020 15:24Інформація

Робоча поїздка голови райдержадміністрації до Седнівської та Киселівської громад

 

  У ході робочої поїздки до Киселівської та Седнівської громад 16 жовтня 2020 року голова районної державної адміністрації Сергій Журман зустрівся з педагогічними колективами Снов'янської загальноосвітньої школи та Седнівського НВК.

  Під час зустрічі обговорені питання матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів, роботи в умовах карантину, перспективи розвитку освітянської галузі та надання якісних освітніх послуг.

<<<1 - 11 з 8536>>>