<<<1 - 11 з 5922>>>


27 Березня 2017 16:29Подія

Ветранам вручено медалі "70 років Перемоги над нацизмом"

В районі триває вручення ветеранам Другої світової війни медалей "70 років Перемоги над нацизмом", які вручає голова райдержадміністрації Віктор Корж.

З метою вшанування ветеранів на достойному рівні та патріотичного виховання підростаючого покоління відповідні заходи проводяться у загальноосвітніх закладах району із залученням молоді. Ветеранам, які за станом здоров'я не можуть прибуть до школи, медалі вручені надому.

Таким чином, свої нагороди вже отримали Штома Григорій Трофимович, Шевченко Григорій Іванович, Кулак Григорій Іванович, Кулак Григорій Іванович, Лопата Василь Іванович та Трофименко Іван Андрійович із Олишівки, Конаш Михайло Петрович та Селюченко Іван Петрович із Трисвятської

27 Березня 2017 10:26Подія

На часі благоустрій

На цьому наголосив голова райдержадміністрації Віктор Корж під час наради щодо розв'язання соціально-економічних проблем району 27 березня. Особливу увагу зосередив на приведенні у належний стан територій об'єктів бюджетної сфери.

Також наголосив на раціональному використанні бюджетних коштів та енергоносіїв, забезпеченні пожежної безпеки в районі.

Проінформовано присутніх про наміри Чернігівського обласного онкологічного диспансеру придбати дороговартісне обладнання, яке в подальшому використовуватиметься при лікуванні онкохворих пацієнтів. Про це повідомив головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб при спілкуванні з головою райдержадміністрації. Всі хто має можливість і

24 Березня 2017 16:36Новина

На маршрутах Чернігівського району визначились нові автомобільні перевізники!

23 березня 20017 року в приміщенні Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації відбувся конкурс на маршрутах загального користування Чернігівської обсласті. Засідання конкурсного комітету провів заступник голови комісії, начальник управління промисловості, транспорту і зв'язку Департаменту економічного розвитку ОДА Сергій Меженний.

Члени комісії, до складу якої увійшли представники громадських організацій, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, Укрнацбезпеки та поліції, розглянули пропозиції перевізників-претендентів.

За результатами розгляду на маршрутах загального користування Чернігівського району визначено наступних переможців :

Гущин – Киселівка

23 Березня 2017 15:24Подія

Відкрито стенд учасникам АТО в Шибиринівській школі

20 березня ц.р. в Шибиринівській школі відбулась зустріч з земляками учасниками АТО Іваном Конончуком та Миколою Ященком.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять загиблих в ході антитерористичної операції на Сході України.

Учні декламували вірші, подарували гостям на згадку виготовлені власноруч сувеніри.

Урочисто презентували стенд "Воїни АТО - наша гордість і слава!"

Відділ освіти Чернігівської РДА

23 Березня 2017 15:01Новина

Усунення помилок у звітності – обов’язок кожного роботодавця

Одним із головних обов’язків Пенсійного фонду України та його територіальних органів є забезпечення своєчасного внесення відомостей до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру. І це є не дивним, адже для призначення (перерахунку) пенсії повинна використовуватися вся актуальна персональна інформація щодо громадянина, яка міститься в системі персоніфікованого обліку за період, починаючи з липня 2000 року. Поповнення згаданого реєстру відбувається під час подання щомісячної звітності в розрізі застрахованих осіб, що надходить від страхувальників (роботодавців).

На сьогоднішній день спільною справою страхувальників (роботодавців) та Пенсійного

23 Березня 2017 09:56Актуально

21 Березня 2017 12:04Новина

Чернігівщина долучається до Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»

Цьогоріч уже вп’яте в країні стартує спартакіада серед потерпілих на виробництві осіб. Організатором спортивних змагань для «сильних духом» традиційно виступив Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

Мета заходу – залучення людей, які зазнали профзахворювань та фізичних ушкоджень на виробництві, до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації, розвиток їх самодостатності, а також укріплення віри у власні сили.

Відбірні змагання серед потерпілих у ході робочих процесів жителів Чернігівщини заплановані на 20 квітня. Захід відбудеться на базі дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного

21 Березня 2017 11:39Подія

Всеукраїнський конкурс “Кращий державний службовець” у 2017 році

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 Чернігівською районною державною адміністрацією оголошується проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”.

Конкурс проводиться з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Докладніше умови проведення Конкурсу викладені у Порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 та в методичних рекомендаціях щодо проведення

21 Березня 2017 11:16Подія

Відбулася профорієнтаційна зустріч випускників Чернігівського району із представниками вищих навчальних закладів області

Вибір професії – важке питання, яке стає перед більшістю випускників: хтось іде стежиною батьків, хтось вступає до інституту під впливом "моди" або друзів, для когось це втілення дитячої мрії чи довгоочікувана ціль. Тому саме для таких абітурієнтів, які бажають зробити правильний вибір у своєму житті, для випускників шкіл району, 17 березня 2017 року за підтримки голови райдержадміністрації Віктора Коржа в районній державній адміністрації відбувся профорієнтаційний захід. У заході взяли участь представники Чернігівського національного педагогічного університету ім.Т.Г.Шевченка, Чернігівського національного технологічного університету, Ніжинського державного

21 Березня 2017 11:09Подія

Учні району змагалися у вправності з математики у Міжнародному інтерактивному конкурсі "Кенгуру"

16 березня 220 учнів 2-11 класів з Гончарівського, М.Коцюбинського, Седнівського, Анисівського, Довжицького, Іванівського, Киїнського, Ковпитського, Шибиринівського, Ладинського та Рудківського загальноосвітніх навчальних закладів стали активними учасниками Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру».

Конкурс проводиться щорічно з метою популяризації математичних ідей та підтримки талановитих школярів, розвитку їх інтелектуальних здібностей, активізації творчої діяльності вчителів.

Учні Гончарівської гімназії, Седнівського НВК, Трисвятськослобідської, Шибиринівської, Іванівської, Ковпитської ЗОШ І-ІІІ

21 Березня 2017 08:23Подія

Попередження скоєння повторних злочинів під наглядом соціальної служби

Вже традиційно, фахівцями із соціальної роботи Чернігівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі-Центр) спільно з Чернігівським районним сектором Чернігівського міського відділу щовівторка проводяться інформаційно-профілактично заходи соціально - виховної роботи щодо попередження скоєння повторних злочинів серед звільнених від відбування покарання з випробуванням та засуджених до громадських робіт.

Проблеми осіб даної категорії схожі – це переважно: безробіття, алко-/наркозалежності, несприятливе сімейне оточення, відсутність соціальних зв'язків. Тож, завданням Центру є надання соціально-психологічної підтримки особам , які перебувають у конфлікті з законом, інформування щодо профорієнтації та сприяння в працевлаштуванні, допомоги у визначенні проблем та пошуку шляхів їх подолання.

Психологом надаються

<<<1 - 11 з 5922>>>