<<<1 - 11 з 6665>>>


22 Січня 2018 10:32актуально

Парламент і Уряд дали старт прозорій приватизації

Запуск чесної приватизації дозволить знайти ефективного власника для державних підприємств, відродити на них потужне виробництво, залучити додаткові інвестиції і створити нові робочі місця з гідною зарплатою.

Верховна Рада вчора, 18 січня, ухвалила урядовий законопроект (№ 7066) «Про приватизацію державного майна». Документ дає можливість розморозити велику приватизацію і прискорити продаж малих об’єктів державної власності за новими, абсолютно прозорими, зрозумілими і конкурентними правилами.

Але це не означає, що держава повністю позбудеться своїх активів. У державній власності залишаться стратегічні підприємства, а також

22 Січня 2018 10:01вітання

Шановні жителі Чернігівського району!

В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Української Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День соборності України.

Ті далекі історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.

Нині день Соборності України – це великий день, який знаменує собою одну з найбільших перемог нашого народу - возз’єднання на своїй землі, в одній державі, визволених з неволі двох частин України. Тому, 22 січня український

19 Січня 2018 16:43подія

Як врегулювати окремі земельні питання вивчали на нараді

19 січня ц.р. голова райдержадміністрації Віктор Корж провів нараду щодо врегулювання питань використання землі під господарськими будівлями та дворами за участю фахівців управління агропромислового розвитку та держгеокадастру.

На нараді звернуто увагу на судову практику з питань скасування Державних актів на право колективної власності на землю та на необхідність залучення органів прокуратури, сільських, селищних голів до вирішення даного питання.

За результатами наради дані відповідні доручення.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату Чернігівської РДА

19 Січня 2018 16:02подія

Відкриття проекту «Аграрні розписки України»

17 січня 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації А. Кругол, начальник управління агропромислового розвитку І. Труба, директор ПОП ім.. Войкова О. Климчук, директор ТОВ «Агровітамін» Д. Давиденко приймали участь в урочистому відкритті проекту «Аграрні розписки України» в Чернігівській області: Проект здійснюється Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, Група світового банку).

Аграрні розписки, як додатковий фінансовий інструмент, можуть зайняти свою нішу на ринку кредитування сільгоспвиробників. В рамках пілотного проекту «Аграрні розписки» в Україні видано 192 аграрні розписки на суму понад мільярд гривень.

В листопаді минулого року управлінням агропромислового розвитку спільно з представниками проекту проводилися інформаційні та навчальні заходи

18 Січня 2018 17:38подія

Змагання з міні-футболу

В період зимових канікул 13 січня 2018 року в с. Киїнка ЧР ДЮСШ «Колос» провели змагання з міні-футболу серед юнаків 2003-2004р.н.

В заході взяло участь п’ять команд, які зайняли наступні місця: І місце – смт. М.Коцюбинське, ІІ місце – с. Киїнка, ІІІ місце – с. Старий Білоус, ІV місце – Киселівка, V місце – смт. Гончарівське.

ЧР ДЮСШ «Колос»

18 Січня 2018 16:41подія

16 січня вітали з ювілеєм колишнього керівника ПРАТ НВО «Чернігівеліткартопля» (смт. Седнів), кандидата сільськогосподарських наук, нагородженого орденами Трудового Червоного Прапора та «Знак Пошани» Калантая Григорія Миколайовича.

В адміністративному приміщенні ПРАТ НВО «Чернігівеліткартопля» зібралися на урочисту подію керівництво підприємства, колеги Григорія Миколайовича та ветерани праці, заступник голови Чернігівської районної державної адміністрації А. Курданов, заступник голови Чернігівської районної ради В. Поліщук, начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації І. Труба, заступник голови ветеранської організації району О. Шилан, заступник Чернігівської обласної організації

18 Січня 2018 15:34подія

Змагалися за першість з міні-футболу

З 09 по 12 січня 2017 року в м. Славутич Київської області відбулася відкрита першість КДЮСШ та Чемпіонат міста з міні-футболу серед юнаків 2001 р.н. та молодші.

В змаганнях брали участь 5 команд: збірна ЧР ДЮСШ «Колос», КДЮСШ Славутич, ФК «Десна», ДЮСШ «Прилуки», ФК «Снов».

Збірна команда ЧР ДЮСШ «Колос» зайняла І місце. Тренер Канава Олег Володимирович. Фінансову підтримку юнацькій команді надала Гончарівська ОТГ.

ЧРВ ДЮСШ "Колос"

18 Січня 2018 11:20подія

Перші кроки на шляху реформування освіти

16 січня на базі Старобілоуської школи пройшов семінар директорів закладів загальної освіти з питань реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти за участю голови райдержадміністрації Віктора Коржа та голови райради Олександра Ларченка.

До уваги учасників семінару представлено освітнє середовище медіатеки, яка розпочала роботу з другого семестру 2017-2018 навчального року. Директором закладу освіти представлено можливості використання медіа центру в процесі навчання та виховання дітей, в тому числі і дітей з особливими освітніми потребами. Також учасників ознайомлено з навчальними кабінетами та організацією роботи класів з інклюзивною освітою.

18 Січня 2018 11:18подія

Пізнавальний квест для школярів із Трисвятської слободи

17 січня 2018 року у приміщенні Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості в рамках реалізації обласного профорієнтаційного проекту для учнівської молоді «Обери професію - обери майбутнє» було проведено день відкритих дверей центру зайнятості для учнів 9 класу Трисвятськослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. В ході заходу в цікавій формі дітей було ознайомлено з принципами діяльності служби зайнятості, послугами , що надає служба зайнятості, питаннями щодо професійного вибору в сучасних соціально-економічних умовах з урахуванням особистісних характеристик людини та попиту на ринку праці. Були використані засоби візуалізації (відеоролики, презентації), які

16 Січня 2018 12:40інформація

Оголошення!

Державна прикордонна служба України на постійній основі здійснює набір на військову службу за контрактом в межах Чернігівської області осіб віком від 18 до 40 років з освітою від повної загальної середньої, які не притягувались до кримінальної відповідальності, не мають значних проблем із здоров`ям та є придатними до військової служби.

Переваги служби в Державній прикордонній службі України:

- Початкове грошове забезпечення 8000 грн. + додаткові виплати (щорічне преміювання, матеріальна допомога на оздоровлення, вирішення соціально-побітових питань, тощо);

- територіальний принцип розподілу на посади в межах Чернігівської області (враховується місце проживання

15 Січня 2018 16:50подія

Новорічна казка для дітей

Чернігівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, за підтримки соціальних партнерів, благодійної організації «Теплий дощ», організували казковий сімейний відпочинок для 8 родин, що перебувають в складних життєвих обставинах із Киїнки, Нового Білоусу та Деснянки, а саме: багатодітні родини, в яких виховується двоє дітей з інвалідністю, родини учасників АТО та родина переселенців з Криму.

14 січня 2017 року в Чернігівському міському Палаці культури відбувся Новорічний захід, де дітки з батьками переглянули виставу «Дідусеві казки». По закінченню вистави діти отримали цукерки, а батьки мали можливість отримати гуманітарну допомогу у вигляді речей та іграшок від благодійної організації «Теплий Дощ».

Така плідна співпраці продовжиться й надалі.

Чернігівський
<<<1 - 11 з 6665>>>