<<<1 - 11 з 6478>>>


17 Листопада 2017 17:07інформація

Аналіз захворюваності на грип та ГРВІ станом на 17 листопада

За даними державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України» та ДУ «Чернігівський ОЛЦ МОЗ України» за 44 тиждень ГРВІ захворіло 156419 осіб, з них 67,3% діти віком до 17 років. Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в Київській області -704,9. В жодній із областей України епідемічний поріг не був перевищений.

На підставі загальних результатів вивчення циркулюючих штамів грипу виробники включили до складу грипозних вакцин наступні штами вірусів в сезоні 2017 – 2018 років. А (H1N1) (Michigan), A (H3N2) (Hong Kong), вірус B (Brisbanе).

По Чернігівській області за 45 тиждень 2017 року захворіло 4288 осіб, з них 64,9% склали діти. Найвищий показник захворюваності

17 Листопада 2017 17:00подія

Обговорено Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю

16 листопада 2017 року за ініціативи Чернігівського міського відділу з питань пробації правопорушень та повторних злочинів проведено засідання круглого столу з представниками центрів зайнятості, управління соціального захисту населення, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та служб у справах дітей м. Чернігова та Чернігівського району.

Напередодні, 11 листопада, підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством юстиції, Міністерством соціальної політики та Державною службою зайнятості, спрямований на розвиток співробітництва у сфері соціальної адаптації осіб, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі, та соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов'язаних

17 Листопада 2017 16:51новина

Урядова ініціатива захисту бізнесу підтримана

Учора, 16 листопада, Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування», підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра України. Законопроект входить у пакет законодавчих актів, ухвалення яких сприятиме пожвавленню ділової активності в Україні та розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 5-7%. Напередодні голосування урядові ініціативи підтримали представники ділових кіл країни. Бізнес-асоціації визнали документ вкрай актуальним

17 Листопада 2017 16:47інформаця

20 листопада - День спільних дій в інтересах дітей

20 листопада 1959 р. Генеральна Асамблея ООН проголосила Декларацію прав дитини, яка визначила основні життєві потреби дитини: право на національність та ім’я, на освіту, на заборону дитячої праці, на відпочинок та розвиток.

Через 20 років, 20 листопада 1989 р., Генеральною Асамблеєю ООН прийнята та відкрита для підписання, ратифікації та приєднання Конвенції ООН про права дитини – міжнародний документ, який вперше в історії людства визначив повний спектр прав дитини та правові стандарти у сфері захисту прав дитини. Її ще називають «Велика хартія вільностей для дітей», або Світова Конституція прав дитини. У Конвенції викладено, які дії та як саме повинна

17 Листопада 2017 14:42подія

Співпраця, як попередження кризи

16 листопада під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Коржа відбулася нарада щодо взаємодії суб’єктів соціальної роботи, з питань вдосконалення соціальної роботи з родинами, що опинилися в складних життєвих обставинах.

На захід запрошені сільські та селищні голови, директори шкіл, фахівці із соціальної роботи об’єднаних територіальних громад, керівники управлінь та служб району.

Віктор Корж наголосив учасникам наради про першочергове завдання служб забезпечити захист прав кожної дитини Чернігівського району, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

Андрій Курданов, заступник голови райдержадміністрації, доручив присутнім відпрацювати на місцях алгоритм впливу

17 Листопада 2017 14:26подія

Учні району змагалися у вправності з інформатики у Міжнародному інтерактивному конкурсі „Бобер”

12-14 листопада для учнів 2-11 класів, які цікавляться інформатикою, пройшов Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2017».

Конкурс проводиться з метою пошуку, підтримки талановитих учнів і популяризації інформаційно-технологічних знань.

Щорічно учні Киїнської ЗОШ І-ІІІ ст. беруть активну участь у цьому конкурсі, показують належну підготовку, отримують дипломи з відмінним та добрим результатом.

Цьогоріч активну участь у «Бобрі» взяли учні Ковпитського та Анисівського закладів загальної середньої освіти.

Висловлюємо подяку учням та вчителям Наталії Михаленко (Киїнська ЗОШ І-ІІІ ст.), Олені Долгополовій (Ковпитська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Сергію Стародубу (Анисівська

17 Листопада 2017 12:21інформація

Результати роботи за 10 місяців 2017 року в системі ProZorro

У поточному році розпорядники бюджетних коштів району продовжують активно використовувати систему електронних закупівель ProZorro при проведенні допорогових закупівель товарів, робіт і послуг.

За результатами моніторингу 10 місяців 2017 року розпорядниками бюджетних коштів в системі електронних закупівель ProZorro оголошено 241 процедуру, з них 166 успішно завершені.

Планова сума коштів, заявлених у системі ProZorro, за успішно проведеними процедурами 7078,7 тис. грн. Економія бюджетних коштів в цілому по району склала 3074,6 тис. грн або 30,3 %, відсоток використання коштів через систему ProZorro становить 60,9.

Робота в даному напрямку продовжується.

За інформацією
17 Листопада 2017 12:04подія

Нагальні питання впровадження Закону України «Про освіту» обговорили на нараді завідуючих закладами дошкільної освіти району

15 листопада 2017 року відбулася нарада завідуючих закладами дошкільної освіти за участю начальника відділу освіти Тетяни Маханькової з питань впровадження Закону України «Про освіту» від 5 вересня 2017 року №2145- VІІ.

На нараді обговорили питання організації проведення моніторингу якості дошкільної освіти, запровадження програми безпечної поведінки у дітей старшого дошкільного віку «Навчіть дитину захищатися», зміцнення матеріально-технічної бази закладів дошкільної освіти, участі закладів дошкільної освіти в грантових програмах, виконання Концепції Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту

17 Листопада 2017 11:03інформація

До уваги зацікавлених осіб!

30 листопада – 1 грудня 2017 року в Києві (Столичне шосе, 103, Ramada Encore Kiev), пройде міжнародний форум бізнес-інновацій FUTURE Business Forum.

У столиці зберуться більш ніж 500 підприємців, власників бізнесу, топ-менеджерів корпорацій, представників недержавного сектору з метою ознайомитися з правилами сталого розвитку свого бізнесу, а також розбудовою за такими принципами усієї держави.

Спікерами FUTURE Business Forum стануть топ-експерти у сфері систематизації бізнесу та впровадження інновацій, серед яких – Кирило Куницький, Ваче Давтян, Петро Синегуб, Євген Василенко, Сергій Позняк, які розкажуть:

• про переваги та міжнародні практики прозорого бізнесу;

17 Листопада 2017 10:34інформація

Проведені наради щодо формування показників місцевих бюджетів Чернігівського району на 2018 рік

7 - 10 листопада начальником фінансового управління Чернігівської районної державної адміністрації Ларисою Потапенко було проведено співбесіди з головами та головними бухгалтерами сільських, селищних рад, в тому числі територіальних громад, розпорядниками коштів районного бюджету по питанням формування показників сільських, селищних бюджетів, бюджетів громад на 2018 рік, міжбюджетних трансфертів та складання матеріалів до проекту районного бюджету.

В ході наради також розглядались питання по виконанню місцевих бюджетів у поточному році, обговорені питання щодо забезпечення у 2017 році коштами бюджетних установ району для їх безперебійного функціонування.

За результатами

17 Листопада 2017 10:29Важливо

Увага!

В області створена телефонна «гаряча лінія» з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Отримані звернення для оперативного реагування будуть направлені за належністю до відповідних органів.

Номер телефону «гарячої лінії»: (0462)669-167.

Контактні особи: Степанов Павло Анатолійович, Лобас Раїса Федорівна.

Дзвінки приймаються у робочі дні з 800 до 1700 год., перерва з 1300 до 1400 год.

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні, з мобільних – згідно з тарифами оператора.

Відповідні банери розміщені на офіційних сайтах обласної

<<<1 - 11 з 6478>>>