<<<1 - 11 з 7202>>>


21 Вересня 2018 08:25інформація

Міжнародна програма “Fit for Partnership with Germany”

Міжнародна програма “Fit for Partnership with Germany” (Готуємося до співпраці з Німеччиною) (далі - Програма), що реалізується у тісній співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини запрошуються представники українських підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом.

Програма спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіонів та сприяє:

  • виходу українських підприємств на міжнародні ринки;
  • підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;
  • вдосконаленню компетенцій українських
20 Вересня 2018 16:24інформація

Право наречених на вибір прізвища при державній реєстрації шлюбу

Шлюб та сім’я протягом багатьох століть були невід’ємними елементами соціальної структури будь-якого суспільства. Вони вважаються фундаментальними соціальними інститутами, які забезпечують відтворення та стійкість людського суспільства. 

Згідно зі ст. 51 Конституції України, «шлюб добровільний, рівноправний сімейний союз жінки і чоловіка. Кожний з подружжя має рівні права та обов’язки в шлюбі та сім’ї».

Відповідно до статті 35 Сімейного кодексу України наречені мають право обрати прізвище одного з них як спільне прізвище подружжя або надалі іменуватись дошлюбними прізвищами. Наречений, наречена мають право приєднати до свого прізвища прізвище нареченої, нареченого. Якщо

20 Вересня 2018 15:24інформація

Булінг в школі, причини та наслідки

Булінг – це цькування однієї дитини іншою, агресивне переслідування, яке часто поширене в школах.

За результатами дослідження UNICEF, кожна четверта дитина (24%) зазнає булінгу з боку однокласників. А 67% пережили прояви такого насильства.

Причина булінгу.

Найголовнішою проблемою, що стосується цькування в школі, експерти називають розрив між поколіннями. Посилення цінностей індивідуалізму в суспільстві, який витісняє на другий план цінності сім’ї, та розвиток інформаційних технологій, що дозволяє дітям самостійно отримувати

20 Вересня 2018 10:57подія

У Шестовиці розкопали поховання 10 століття

19 вересня заступники голови райдержадміністрації Анатолій Кругол та Андрій Курданов ознайомилися з роботою українсько-польської археологоічної експедиції, яка досліджує поховання другої половини 10 століття у Шестовиці Чернігівського району.

Польські археологи працюють у Шестовиці вперше. Сюди їх запросили чернігівські колеги, розповідає викладач Інституту археології Варшавського університету Даріуш Бащек. На Чернігівщину разом з ним приїхали вісім студентів.

За два тижні спільної експедиції вони дослідили один курган і перейшли до робіт над другим. Поховання знайшли під

19 Вересня 2018 08:40подія

На Чернігівщині СБУ затримала військового на збуті психотропних речовин

Оперативники спецслужби встановили, що військовослужбовець закуповував психотропи через зв’язки у кримінальних колах та збував знайомим. Співробітники СБ України задокументували низку фактів реалізації зловмисником психотропних речовин.

Правоохоронці затримали чоловіка під час спроби пронести на територію військового містечка партії амфетаміну. Під час огляду особистих речей затриманого було вилучено психотропи та марки ЛСД. За місцем проживання військового оперативники вилучили пакети з психотропами, упаковки та електронні ваги для зважування наркотичних речовин.

У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчо-оперативні

19 Вересня 2018 08:06подія

Чернігівському району 95 років

Саме у 1923 році він утворився як адміністративно-територіальна одиниця. Нині ж це найбільший район нашої Чернігівської області. Тому не дивно, що до обласного філармонійного центру на святкування річниці його створення прийшло багато трудівників та ветеранів праці.

Голова Чернігівської райдержадміністрації Віктор Корж у своємувиступівідзначив, що нам є чим пишатися. Насамперед, багатою історією, насиченою яскравими подіями, численними пам’ятками історії та культури багатьох епох, видатними

17 Вересня 2018 15:27подія

Нарада з лісівниками

17 вересня цього року перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Кругол  провів нараду з питань внесення змін в законодавство України в частині оподаткування земельним податком лісових земель.

В нараді взяли участь голови сільських та селищних рад, керівники лісогосподарських підприємств, представники Головного управління ДФС у Чернігівській області, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації.

Під час наради присутні обговорили зміни в законодавство України в частині введення  земельного податку лісових земель та перспективи розвитку підприємств після введення в дію змін в законодавство.

В ході обговорення напрацьовано  спільні рекомендації фахівцями по різним напрямкам з приводу порядку прийняття рішень сільських та селищних рад.

17 Вересня 2018 12:13інформація

Осінній призов 2018 – Питання та відповіді

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком українців (ст. 65 Конституції та ч. 1 ст. 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).

Військовий обов’язок встановлюється з метою підготовки громадян України до захисту своєї держави, забезпечення особовим складом ЗСУ, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також Національної гвардії України, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту, посади в яких комплектуються військовослужбовцями. Складовою частиною військового обов’язку є строкова служба в армії.

Хто підлягає призову на строкову військову службу у 2018 році?

Призовний вік в Україні в 2018 році встановлено на рівні 20-27 років. Таким чином, чоловіки цієї вікової категорії, визнані придатними до проходження строкової служби і які не мають підстав для відстрочки або звільнення від армії, зобов’язані пройти службу у лавах Збройних сил України. Нагадаємо, що раніше призову в армію підлягали юнаки віком від 18 років. Разом з тим, незважаючи на підвищення віку призовників-строковиків,

14 Вересня 2018 16:36подія

День працівників лісу

У п'ятницю, 14 вересня, в  державному підприємстві “Чернігівське лісове господарство» відбулись урочистості з нагоди відзначення  Дня працівників лісу.

З цієї нагоди привітати лісівників прийшов голова Чернігівської райдержадміністрації Віктор Корж.

У своєму вітальному слові він оцінив нелегку працю працівників лісового господарства у цей складний для нашої держави час та побажав їм плідної роботи на ниві вирощування, збереження та примноження лісових багатств, міцного здоров’я, оптимізму, щедрої долі, особистого та

13 Вересня 2018 10:22вітання

Шановні жителі Чернігівського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 95-річчя з дня утворення району!

Це особливий день, бо іменини рідного краю - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Це свято об’єднує усіх, кому дорогі рідні села та селища району - їх вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, їх героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю  згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога. 

Усі досягнення, якими багатий Чернігівський район, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського  вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Дякую кожному з вас, шановні жителі району, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на його розвиток та благоустрій, покращення добробуту його жителів.

Від щирого серця вітаю всіх з 95-річчям району! Від усієї душі зичу

13 Вересня 2018 09:00подія

Петру Василенку - 70 років!

10 вересня 2018 року виповнилось 70 років знаній людині в районі та області, заслуженому зоотехніку УРСР Петру Олексійовичу Василенку із села Роїще.

Привітати ювіляра прийшли заступник голови Чернігівської РДА Андрій Курданов, голова Чернігівської районної організації ветеранів Анатолій Скуратович та сільський голова Дмитро Шевченко. В адресу ювіляра було сказано багато гарних побажань, вручено подарунки і квіти.

За інформацією Чернігівської районної організації ветеранів

<<<1 - 11 з 7202>>>