<<<1 - 11 з 6114>>>


27 Червня 2017 15:48Вітання

Шановні жителі Чернігівського району!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня Конституції України!

28 червня 1996 року стало визначальним днем новітньої вітчизняної історії, адже було прийнято документ, що став надійним підґрунтям демократичного законотворчого процесу в нашій державі.

Основний Закон, визначаючи керівні принципи життя українського суспільства, закріпив права та свободи, які сповідують цивілізовані країни світу.

Ми з вами, разом з мільйонами співгромадян, зробили незворотній крок до демократії, відстояли своє конституційне право на вільний вибір, отримали надію на краще життя. Ми стали справді вільною нацією, яка вірить у свої сили і сама творить власне майбутнє. Тож нехай загальновизнані

27 Червня 2017 15:17Подія

Кожному сімейному лікарю по ноутбуку

Про це повідомив 26 червня головний лікар КЗ "Чернігівський районний центр ПМСД" Віктор Куниця під час наради щодо розв'язання соціально-економічних проблем району, яку проводив голова райдержадміністрації Віктор Корж.

З 1 липня цього року відпуск інсулінів буде здійснюватися відповідно до укладених договорів з розпорядником коштів на підставі рецептів на препарати інсуліну, виписаних закладом охорони здоров’я за місцем диспансерного обліку пацієнта згідно з реєстром пацієнтів, що потребують інсулінотерапії, який веде МОЗ України. При цьому виписування рецепту і подальший відпуск інсуліну по ньому буде здійснюватися через електронний Реєстр пацієнтів. Тож одразу постає питання - чи кожний сімейний лікар має доступ до Електронного реєстру та відповідно технічну

27 Червня 2017 11:58Подія

Захід до Дня Конституції у Новоселівці

Про те, як Україна впродовж багатьох століть виборювала, здобувала і, в силу різних обставин, втрачала свій суверенітет, а сьогодні знову виходить на дорогу творення нової власної держави, говорили учасники районної літературно-мистецької вітальні «Краяни» напередодні Дня Конституції України, 24 червня.

У приміщенні Новоселівської сільської бібліотеки зібралися люди різного віку, щоб почути гарне слово і пісню. Завідуюча бібліотекою Олександра Баран презентувала розгорнуту книжково-ілюстративну виставку «Є право – значить є надія». Гості урочистостей із задоволенням прослухали музично-розважальну програму, присвячену

27 Червня 2017 11:50Подія

Дипломна робота – телепередача «Занесло. Седнів»

Нещодавно в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого відбувся державний іспит. Студенти 4-го курсу захищали свої дипломні роботи, де майстром курсу є народний артист України Володимир Талашко.

Серед дипломантів – Софія Сидорчак, яка торік обрала для своєї дипломної роботи наш славетний Седнів.

Дипломна робота – створення телепередачі «Занесло. Седнів» у стилі «Тревел шоу», подібної до «Орел і решка», але це вже подорож селами України. У 20-хвилинній багатокомпонентній програмі необхідно зацікавити глядача приїхати в село хоча б на два дні, оглянути пам’ятні місця, поспілкуватися з цікавими людьми, які розкажуть про місцеву історію, розкриють

26 Червня 2017 15:45Інформація

23(10) червня 1917 року: I Універсал Центральної Ради проголосив автономію України

Українська Центральна Рада все голосніше ставила на порядок денний питання українізації війська, адміністрації, шкільної справи, врешті – повноцінної автономії України. Наприкінці травня 1917 року делегація Центральної Ради на чолі з Володимиром Винниченком виїхала до Петрограду для переговорів із Тимчасовим урядом Росії, однак не знайшла порозуміння ні з урядовими структурами держави, ні з керівництвом Петроградської ради робітничих і селянських депутатів.

Як повідомляли «Вісті з Української Центральної Ради»: «урядова комісія заявила, що задовольнити вимоги Української Центральної Ради неможливо». На що українська делегація відповіла, «що в такім разі Центральна рада не може відповідати за лад та спокій на Україні», і виїхала з Петрограда.

Звіт

24 Червня 2017 12:49Вітання

Шановні представники молодого покоління!

Прийміть щирі вітання з Днем молоді!

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна - воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це прекрасна, неповторна та одночасно відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Вам випало жити в непростий період, але саме ви маєте стати незамінною опорою, тим фундаментом на шляху розквіту й процвітання України.

З нагоди свята бажаємо усім вам

24 Червня 2017 12:45Подія

Життєво-необхідний бізнес колишнього безробітного

Тим, хто звик бачити все в сірих тонах, не допоможуть навіть рожеві окуляри. Натомість є люди, які, незважаючи на труднощі, активно будують своє життя, намагаючись робити світ навколо себе якомога кращим. Саме такий Олександр Колівешко зі Снов’янки Чернігівського району.

У 32-річного чоловіка за плечима - навчання у технологічному університеті, аспірантура, робота над дисертацією. Попрацював 3 роки рятівником, а опинившись на обліку в центрі зайнятості, вирішив спробувати знайти свою нішу на ринку праці - боротьбу за чисте довкілля перетворив на власний бізнес. Його підприємство «Арура» вже другий рік займається збором небезпечних і безпечних відходів. До справи долучив і старшого

23 Червня 2017 15:02Подія

Державних службовців району привітали з професійним святом!

З цієї нагоди сьогодні, 23 червня, в райдержадміністрації відбулися урочистості.

З професійним святом колег привітали голова райдержадміністрації Віктор Корж та заступник районної ради Володимир Поліщук.

У вітальному слові Віктор Корж зазначив, що професія держслужбовця - одна з найскладніших і найвідповідальніших, адже у переважній більшості робота держслужбовця пов'язана із людьми та вирішенням їх проблемних питань, і охоплює всі сфери життєдіяльності. Побажав міцного здоров'я, благополуччя, затишку у родинах та плідної праці на благо України.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня державної служби кращі держслужбовці району були

23 Червня 2017 10:44Вітання

Шановні державні службовці Чернігівського району!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби!

Висловлюємо найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Чернігівського краю.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави – відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей.

Упевнені, що запорукою успішного виконання поставлених завдань є професіоналізм, практичний досвід та відданість своїй справі, які й надалі будуть слугувати людям.

З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу

22 Червня 2017 16:38Подія

У Деснянці перепоховали останки двох радянських воїнів

У селі Деснянка Чернігівського району 22 червня, в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, перепоховали останки двох радянських воїнів, які загинули в роки Другої світової війни.

Це були бійці 204-ї повітряно-десантної бригади, що входила до складу 5 армії під керівництвом генерал-майора М.І. Потапова.

Воїни загинули, обороняючи підступи до Чернігова. Останки бійців знайшли учасники пошукового клубу «Пам'ять Перемоги» біля околиць села Деснянка. Імен воїнів встановити не вдалося.

У скорботному заході взяли участь голова Чернігівської районної державної адміністрації Віктор Корж, начальник відділу культури і туризму Чернігівської

22 Червня 2017 15:12Подія

Ремонт сільських доріг обговорили на засіданні "круглого столу"

Ремонт доріг є одним з пріоритетних напрямків діяльності районної влади, адже від якості доріг залежить не тільки розвиток туризму та залучення інвестицій, а й безпека жителів районі, адже щодня по сільським дорогам їздять шкільні автобуси, карети швидкої допомоги, рейсові автобуси з пасажирами.

Саме тому питання ремонту сільських доріг обговорили 21 червня під час засідання "круглого столу", яке провів голова райдержадміністрації Віктор Корж, за участю заступника директора із загальних питань ДП "Чернігівський облавтодор" Андрія Маяковського, заступника начальника Державної екологічної інспекції у

<<<1 - 11 з 6114>>>