<<<1 - 11 з 8244>>>


07 Квітня 2020 11:46Інформація

ПІДТРИМАЙ ЛІКАРІВ

 

   МОЗ закликає кожного з вдячністю ставитися до відданої праці медиків, які протистоять поширенню коронавірусної хвороби та віддано рятують пацієнтів. 

  Героями відео стали звичайні лікарі, фельдшери, медсестри. Саме вони щодня ходять на роботу, ризикуючи власним життям та здоров’ям, але розуміючи, що від них залежить. 

  МОЗ переконане:

07 Квітня 2020 08:30Інформація

Як правильно носити медичну маску та рукавички

 

   Неправильне використання медичних масок знижує їхню ефективність.

  Маска призначена для зменшення виділення збудників інфекційних хвороб з дихальних шляхів. Також маска попереджує зайві доторки руками до обличчя. Ризик занесення інфекції на слизові значно зменшується.

Як надягати маску:

Закиньте гумки за вуха, розправте маску, щоб вона

07 Квітня 2020 08:00Інформація

До уваги жителів району

Шановні громадяни!

 

  Згідно з обласним планом протиепідемічних заходів, щодо запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, госпіталізація хворих та підозрілих пацієнтів на цю хворобу з Чернігівського району та пункту прикордонного пропуску «Славутич» буде здійснюватись в інфекційне відділення лікарні. У зв’язку з цим, проводяться необхідні підготовчі заходи, які потребують

06 Квітня 2020 14:05Інформація

Поводження з побутовими відходами в період карантину

 

   Міністерство розвитку громад та територій України звертає увагу громадян на особливості поводження з побутовими відходами в період карантину. Можливості комунальних служб, які займаються збором, сортуванням та утилізацією відходів, значно зменшилися у порівнянні зі звичайним часом. Таким чином, зараз кожне домогосподарство зобов’язане долучитися до практики зменшення та мінімізації відходів!

 

Першим

05 Квітня 2020 13:50Інформація

Уряд надає роз'яснення щодо обмежувальних заходів

 

   Прийняті Постановою №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Уряд надає роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.

  • Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу?

Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну

03 Квітня 2020 14:14Інформація

Уряд затвердив нові обмежувальні заходи

 

 Уряд на позачерговому засіданні 2 квітня ухвалив нову редакцію постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з дооопрацюванням.

Згідно з прийнятими змінами, на всій території України до кінця карантину діятиме заборона на:

 

  • з
03 Квітня 2020 10:32Інформація

Участь в онлайн-челенджі #HackCorona in Ukraine

 

 Міністерство цифрової трансформації спільно з міжнародними організаціями оголосили про старт Національного конкурсу ІТ проєктів #HackCorona in Ukraine, що здатні допомогти людям та бізнесу в Україні протистояти пандемії COVID-19. Лише за першу добу онлайн-челенджу українцями надіслано 138 ідей.

   «Кількість проєктів, які ми отримали у перший день, доводить, що українці готові об’єднуватися у цей непростий для всіх період та шукати

02 Квітня 2020 13:00Інформація

Запровадження більш жорстких заходів безпеки на період карантину

   Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд планує запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину – до 24 квітня 2020 року.

   Відповідні зміни з одноденним доопрацюванням запропоновано до постанови №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на засіданні Кабінету Міністрів. Постанову буде

02 Квітня 2020 11:00Інформація

Підтримка кризових родин в період карантину

 

 

   Представники Чернігівського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, спільно з члени Міжнародної громадської організації «Лайф Інтернешнл» продовжують надавати посилену підтримку кризовим родинам на час карантину.

 

   02 квітня поточного року відбувся виїзд до Халявинської громади, де відвідано родини в складних життєвих обставинах, а саме:

  • за
01 Квітня 2020 16:40Інформація

Контроль за дотриманням дезрежиму у закладах роздрібної торгівлі

 

 

   На виконання Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року, яке введено в дію Указом Президента України від 13.03.2020 № 87 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», Чернігівським районним управлінням Головного управлінням Держпродспоживслужби у Чернігівській області спільно з представниками Чернігівської

01 Квітня 2020 09:00Інформація

"Теплі кредити" - 2020: розпочато запуск програми

 

 

   Програма «теплих кредитів», на яку чекають тисячі сімей та ОСББ, щоб впровадити енергоефективні заходи, вже стартує у цьому році.

   Для цього Мінекоенерго затверджено відповідний паспорт бюджетної програми, а Держенергоефективності розпочато процедуру укладання договорів із державними банками.

  «Крок за кроком долаємо усі бюрократичні процедури, щоб врешті-решт українські родини одержали необхідну

<<<1 - 11 з 8244>>>