<<<1 - 11 з 7600>>>


21 Березня 2019 15:26оголошення

Презентація книги про "Черниш"

25 березня об 11.00 у читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбудеться презентація книг Івана Кирієнка "Черниш" (Чернігівський район) та Сергія Спутая, Михайла Мороза, Наталії Халімон...

21 Березня 2019 09:51подія

Дитина з важкою поведінкою

20 березня 2019 року Центром соціальних служб запрошені батьки учня 3-ого класу Киїнської ЗОШ, який має відхилення в поведінці. До вирішення проблеми залучені суб’єкти соціальної роботи:  начальник відділу соціальної роботи Центру Оксана Булах, спеціаліст Служби у справах дітей Чернігівської РДА Людмила Браженко, заступник начальника відділу освіти молоді та спорту Олександр Демченко та фахівець із соціальної роботи Інна Гутник. Члени зібрання намагалися з’ясувати причини неадекватної поведінки дитини та надали батькам рекомендації по її вихованню.

Матері та батьку рекомендовано відправити сина  на відпочинок та оздоровлення в санаторій, «Зелений гай», сподіваючись, що зміна соціального оточення  позитивно вплине на емоційний стан дитини.

Батьків попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських

20 Березня 2019 17:02подія

За круглим столом обговорили стан впровадження Нової української школи

15 березня відбулося розширене засідання ради директорів закладів загальної середньої освіти району за участі голови районної державної адміністрації Віктора Коржа.

За круглим столом обговорили стан впровадження Нової української школи.

Керівники шкіл зауважили, що стандарт початкової освіти змінює організацію навчального процесу, трансформується освітнє середовище – головним у ньому стає дитина. У новій українській школі звертається увага на все –  настрій дитини, її самопочуття. Відзначено облаштування у всіх школах району  сучасного освітнього середовища відповідно до стандартів НУШ, що дає змогу вчителеві забезпечити змістовне та цікаве навчання.

Під час проведення круглого

20 Березня 2019 16:54подія

У лісі на Чернігівщині виявили схованку з військовими засобами ураження

Співробітники Служби безпеки України в межах протидії незаконному обігу зброї виявили в Чернігівській області схованку з боєприпасами.

Схрон був облаштований у лісі поблизу однієї з військових частин, що дислокується на території регіону. Зі схованки правоохоронці вилучили майже сто патронів до артилерійських гармат калібру 30 мм, які встановлюються на бойових машинах і призначені для враження броньованих цілей. Про це повідомляють у прес-групі управління СБ України в Чернігівській області. Виявлені засоби ураження передано на експертизу.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, тривають слідчо-оперативні дії для притягнення

20 Березня 2019 16:50подія

Соціально-профілактична робота з кризовою родиною із Шестовиці

20 березня 2019 року відбулося засідання мультидисциплінарної комісії при Чернігівському РЦСССДМ з родиною, що перебуває в складних життєвих обставинах, щодо ухилення від виконання батьківських обов'язків з села Шестовиця.

 В обговоренні даної проблеми взяли участь: директор Центру Зореслава Кудлай, начальник Служби у справах дітей Чернігівської РДА Анатолій Усик та Шестовицький сільський голова, Сергій Медведєв.

Основною проблемою родини є зловживання алкогольними напоями, внаслідок чого дитина 4-ох років залишається без нагляду дорослих, не забезпечена нормальним харчуванням та доглядом, не влаштована в

20 Березня 2019 16:42подія

Засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

19 березня 2019 року головою райдержадміністрації Віктором Коржом проведено засідання тимчасової районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших виплат.

У роботі комісії взяли участь начальник Чернігівського управління головного управління  Державної фіскальної служби у Чернігівській області Тетяна Рубан, заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Чернігівського управління головного управління  Державної фіскальної служби у Чернігівській області Юлія Романенко, заступник начальника управління погашення податкового боргу головного управління  Державної фіскальної служби у Чернігівській області Володимир Мехед,    Киїнський сільський голова Людмила

20 Березня 2019 15:02подія

Про розвиток аграрної галузі говорили на нараді

15 березня 2019 року при Чернігівській районній державній адміністрації за участю голови Чернігівської районної державної адміністрації, керівники та спеціалісти сільськогосподарських формувань району прийняли участь у нараді «Про підсумки реалізації державних та обласних програм галузі агропромислового комплекс у 2018 році та напрями фінансування галузі у 2019 році».

Під час зустрічі розглядались такі питання:

1) Реалізація державних програм для підтримки галузі агропромислового комплексу.

2) Забезпеченість мінеральними добривами.

3) Внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання

20 Березня 2019 14:28подія

Відкритий чемпіонат Чернігівського району з міні-футболу

17 березня цього року на базі фізкультурно – оздоровчого комплексу «Олімпієць» міста Славутича  проведено завершальні поєдинки відкритого Чемпіонату Чернігівського району з міні-футболу.

До  фінальної частини змагань потрапили команди Чернігівського району та  міст Чернігова і Славутича.

В напруженій боротьбі чемпіоном району стала команда ФК «Свишень» ( Кувечичі), обігравши команду ФК «СКА» (Гончарівське) з рахунком 4:2, трете місце по праву дісталося команді ФК «Славутич».

Учасників змагань привітали головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

19 Березня 2019 15:17Подія

«Захист Вітчизни» -  важливий предмет шкільної програми

Предмет «Захист Вітчизни» є обов’язковим навчальним предметом, який вивчається в навчальних закладах системи загальної середньої освіти.  Предмет «Захист Вітчизни» вивчається на підставі діючого законодавства та входить до інваріантної складової Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів III ступеня.

Метою навчального предмета  «Захист Вітчизни» є формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни та системного уявлення про  військово-патріотичне виховання як складову частину патріотичного виховання.  Програмою чітко визначені завдання предмету «Захист Вітчизни»,

19 Березня 2019 12:52подія

Еко-гурток у Киселівському НВК

13 березня вихованці екологічного гуртка «Дивосвіт», що на базі Киселівського навчально-виховного комплексу  ходили на гостини до вихованців дитячого садка Киселівського навчально-виховного комплексу.

У подарунок вони принесли гарний весняний настрій! Вихованці гуртка підготували для дітей загадки, віршики та екологічну казку про звіряток. Гуртківці були і акторами, і ведучими заходу.

Маленькі глядачі, серед яких були братики та сестрички членів гуртка, із захопленням спостерігали за виступом своїх старших товаришів. Усі учасники гостини знають, що звіряток треба любити, підгодовувати узимку та не завдавати шкоди

19 Березня 2019 12:34новина

Чернігівська філія державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» проводить планове агрохімічне обстеження земель сільськогосподарського призначення

Відповідно до вимог законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про охорону земель», «Про державний контроль за використанням та охороною земель», Указу Президента України від 02.12.1995р. № 1118 «Про суцільну агрохімічну паспортизацію земель сільськогосподарського призначення», Постанови  КМУ  від 7 червня 2017р.
№ 413 "Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними" визначено, що обов`язковим заходом у процесі сільськогосподарського використання земель є їх агрохімічна паспортизація,

<<<1 - 11 з 7600>>>