<<<1 - 11 з 7809>>>


18 Липня 2019 11:11подія

Нагороди Республіки Білорусь ветеранам

 12 липня 1-й секретар посольства Республіки  Білорусь в Україні Андрій Губкин вручив нагороди республіки ветеранам Другої світової війни Чернігівської області, які приймали участь в боях по визволенню Білорусі від нацистських загарбників – медалі «75 год вызвалення Рэспублікі Беларусь ад нямецка-фашысцкіх захопнікаў». В числі нагороджених шість представників Чернігівського району: Лопата Василь Іванович (смт Олишівка), Шкурко Анатолій Никифорович (м. Чернігів, народився в с. Смолин), Самойленко Іван Григорович (с. Киїнка), Машко Михайло Оникійович (смт Седнів), Британ Валентина Дем’янівна (с. Киїнка) та Хропатий Михайло 
16 Липня 2019 14:06подія

Срібні призери першості України з футболу

Всеукраїнські фінальні змагання Першості Громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» з футболу серед команд юнаків 2007 р.н. відбулися з 08 по 14 липня 2019 року в м. Скадовськ Херсонської області. Дванадцять команд з різних областей України з'їхалися позмагатися за титул чемпіона.

Чернігівська районна ДЮСШ ФСТ «Колос» представляла Чернігівську область, як переможець обласних змагань та здобула срібні медалі першості України. Колектив спортивної школи висловлює велику вдячність за дольову фінансову підтримку участі у змаганнях батькам юних спортсменів, а також приватному підприємцю

12 Липня 2019 18:52подія

Свято першого снопа

11 липня в районі на полях ТОВ «Зерно-Злато» с. Смолин відбулося свято першого снопа. Традиційне українське свято символізує початок жнив, в його основі лежить народна традиція зажинків. Під час свята проводяться  обряди з першим снопом, вітали хліборобів директор ТОВ «Зерно-Злато» Андрій Ткаченко, заступник голови районної державної адміністрації Андрій

12 Липня 2019 09:52подія

Контроль кризових родин в літній період

11 липня 2019 року відбувся профілактичний виїзд в населені пункти Киїнка, Жовинка, Шестовиця з метою обстеження родин групи ризику та інформування батьків щодо контролю дітей в літній період, безпечного поводження на воді та лісі.

Зверталася увага на підготовку до осінньо-зимового періоду, а саме: стан опалювальної системи та запас твердого палива в повному обсязі, стан електромережі.

Наголошено на:

  • створенні та функціонування робочої групи (куди можуть увійти: дільничний інспектор, депутати сільської/селищної  ради, актив громади), яка буде здійснювати профілактичний контроль за роботою розважальних закладів та магазинів, щодо придбання та вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів, використання транспортних засобів неповнолітніми,
11 Липня 2019 16:57подія

Про необхідність прийняття заходів щодо зменшення бюджетної незабезпеченості та про оптимізацію мережі бюджетних установ

11 липня 2019 року головою Чернігівської райдержадміністрації Віктором Коржем проведено нараду з розпорядниками бюджетних коштів районного бюджету з питань оптимізації мережі бюджетних установ та вжиття заходів по економії бюджетних коштів.  

Розглянуті проблемні питання щодо незабезпеченості бюджетними призначеннями на оплату праці працівників бюджетних установ та розрахунки за енергоносії у 2019 році, а також шляхи їх вирішення.

За результатами наради дано доручення надати

10 Липня 2019 15:35подія

Вшанували матерів-героїнь

8 липня 2019 року у Чернігівській обласній державній адміністрації сім жінок Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей,  за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку  отримали  почесне звання «Мати-героїня».

Державна нагорода вручена  і жительці  нашого району Кириленко Людмилі Андріївні із с. Друцького.

10 Липня 2019 12:00інформація

До уваги зацікавлених осіб!

З метою правової обізнаності державних службовців місцевих органів виконавчої влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області буде проведено семінар для представників органів місцевого самоврядування та всіх бажаючих щодо обговорення питань необхідності додержання вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів, державного ринкового та метрологічного нагляду у сфері реклами.

Початок заходу о 10:00 годині 18 липня 2019 року за адресою: зала №301, ІІІ поверх, вул. Коцюбинського, 41-а, м. Чернігів.

Контактна особа – Прокопенко Юлія Сергіївна (099) 721 91 16, (068) 092 73 72, e – mail: jusja2017@ukr.net.

Програма семінару – додається.

09 Липня 2019 14:22подія

Як у районі Івана Купала святкували

У 20 селах району відзначили фольклорне свято Івана Купала, що сягає своїм корінням глибокої давнини. Прагнучи зберегти народні традиції, працівники закладів культури з 6-го на 7 липня разом з учасниками й гостями купальського дійства проводять відповідні обряди: наряджають символ свята – Марену, дівчата плетуть вінки, пускають їх на воду, загадуючи бажання, молоді люди стрибають через вогнище, співають, водять хороводи.

У Седневі на Зеленому пляжі на березі Снову зібралося багато мешканців селища, щоб відсвяткувати Івана Купала. Активними учасниками свята були седнівська молодь і студенти-етнографи, які продемонстрували захопливе дійство. У виконанні вокального ансамблю «Берегиня» звучали купальські пісні. Цікавою була конкурсно-розважальна програма. 

У Хмільниці фольклорне свято відбулося біля ставка, супроводжувалося

08 Липня 2019 11:44подія

Вшанували пам'ять Олександра Полковниченка

5 липня у смт Михайло-Коцюбинському голова ЧРДА Віктор Корж, колишні керівники району,  працівники органів виконавчої влади та  Михайло-Коцюбинської селищної ради поклали квіти до могили Олександра Полковниченка – на знак вшанування пам’яті колишнього керівника району, якому 6 липня виповнилося б 80 років. 

Біографія

05 Липня 2019 16:38подія

Підведення підсумків профілактичних рейдів

05 липня 2019 року відбулася нарада при голові Чернігівської райдержадміністрації з залученням керівників гуманітарної сфери та представників поліції щодо підведення підсумків профілактичних рейдів в населених пунктах району.

Мета проведених профілактичних рейдів:

  • обстеження родин групи ризику;
  • попередження батьків щодо контролю дітей в літній період (безпечна поведінка на воді, лісі, місцях руху
05 Липня 2019 16:35подія

Співпраця з медичними закладами

04 липня 2019 року відбулася зустріч директора Чернігівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Кудлай З.В. з медичними працівниками Чернігівського районного центру ПМСД щодо покращення якості співпраці в роботі з родинами, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Директор Центру наголосила на:

  • основних напрямках роботи та категоріях отримувачів соціальних послуг;
  • вчасному взаємоінформуванню про наявність кризових родин;
  • аналізі нещасних випадків, що сталися в Чернігівській області та головних причинах таких наслідків.
<<<1 - 11 з 7809>>>