<<<1 - 11 з 7320>>>


14 Листопада 2018 15:21подія

Перспективи розвитку Садиби Лизогубів вивчали у Седневі

Нещодавно в рамках проекту Українського культурного фонду та Чернігівського земляцтва "ЗНАТИ, БЕРЕГТИ, ЛЮБИТИ" відбулася поїздка в Седнів у Садибу родини Лизогубів - філію Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського.

Обговоренню стану та перспектив розвитку Садиби родини Лизогубів передувало ознайомлення з історичними об'єктами, тісно пов'язаними з життям родини Лизогубів (Катерининська церква - УПЦ Київського патрархату, Свято-Успенський Єлецький монастир), про які розповів доктор історичних наук, професор Національного університету "Чернігівський колегіум ім. Т.Г.Шевченка" Сергій Лепявко.

Разом з працівниками музею, представниками громадськості, керівництвом Чернігівського

14 Листопада 2018 12:54подія

Видано нову книгу про відселених жителів села Сивки

Нещодавно на одному із засідань Товариства "Чернігівське земляцтво у м.Києві" презентовано краєзнавчий проект.

Видано книгу "Затоплена придніпровська цивілізація. Історія. Людські долі", в якому автор книги знайомить читачів з історією придніпровських сіл, розповідає про долю людей, яких примусово переселили з рідних домівок, затопивши їхній край Дніпровським каскадом рукотворних водосховищ.

Щирі і правдиві спогади переселенців, їхні роздуми про пережиті тяжкі події, підкріплені фотографіями та архівними документами, не залишить байдужими нікого, може спонукати для подальшого дослідження цієї важливої проблеми.

В даному проекті взяв активну

14 Листопада 2018 12:11подія

До Гончарівської ОТГ приєднуються громади трьох сіл

Територіальні громади сіл Слабинської сільської ради Чернігівського району (Слабина, Мажугівки та Якубівки) приєднуються до Гончарівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Відповідне розпорядження підписала сьогодні виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко. Таким чином затверджено висновок про відповідність Конституції та законам України проектів рішень Гончарівської селищної ради та Слабинської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області «Про добровільне приєднання територіальних громад».

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської
13 Листопада 2018 17:01подія

За досвідом – у Новобілоуську школу

Коли ділишся своїми знаннями, тим самим систематизуєш їх, творчо узагальнюєш здобутки, накреслюєш наступні кроки поступу. Саме так проходять традиційні семінари-практикуми для слухачів курсів підвищення кваліфікації ЧОІППО ім.К.Д.Ушинського на базі Новобілоуської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 08 листопада цей заклад освіти знову гостинно приймав слухачів курсів.

Учитель 2 класу Валентина Грищенко показала урок з української мови «Подовжені м'які приголосні звуки», педагог 3 класу Наталія Шворень дала урок літературного читання «Сонце – джерело світла, книжка – джерело знань», 4 класу – Олена Шпилевська урок образотворчого мистецтва «Портрет квітки».

Атмосфера доброзичливості та співробітництва, яка створена у закладі

13 Листопада 2018 16:39подія

Безпека дітей - понад усе

На базі комунального позашкільного навчального закладу «Будинок школяра» успішно працює гурток соціально – реабілітаційного напряму «Школа безпеки»(керівник Володимир Омельяненко), що функціонує на базі Анисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Щорічно він проводить відкритий захід на тему «Абетка безпеки школяра». І цей рік не став виключенням.

«Безпека дітей – спільна відповідальність школи, батьків та правоохоронних органів» – під таким гаслом 5 листопада 2018 року відбулася зустріч вихованців гуртка з представниками дорожньої поліції Чернігівського району.

Інспектори Департаменту патрульної поліції Аліна Палуб та Микола Домченко разом з вихованцями були залучені

13 Листопада 2018 15:53інформація

Пенсійний фонд розширює можливості

Пенсійний фонд України продовжує розширювати можливості веб-порталу електронних послуг. Відтепер на порталі функціонує кабінет страхувальника (роботодавця), в якому для працедавця доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав його працівників, про правильність подання звітності тощо.

У кабінеті можна переглянути інформацію стосовно сплати єдиного соціального внеску, в тому числі — щодо заборгованості підприємства з цього виду платежу до Фонду. Якщо є порушення прав працівників, у кабінеті відображається інформація, скільки застрахованих осіб з вини роботодавця не одержали зарахування певного

13 Листопада 2018 12:56подія

Делегація з Чернігівщини взяла участь у Раді регіонального розвитку

На засіданні Ради регіонального розвитку, що відбулося вчора в Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка та за участі Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, були розставлені акценти щодо стратегії розвитку країни.

Обговорювалися ключові питання життєдіяльності регіонів. Серед пріоритетів – завершення процесу децентралізації, масштабне реформування галузі освіти та медицини, підтримка малозабезпечених верств населення через дієву програму субсидій та інше.

Президент доручив представникам регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки. Обговорити проекти цих планів із суспільством та громадами і прийняти їх на рівні громад.

13 Листопада 2018 12:44подія

ЗНО – 2019: терміни та новації

Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання - 2019 підходить до завершення. Міністерство освіти та науки видало кілька наказів щодо проведення тестування, затвердило дати та внесені зміни. Про це під час чергового брифінгу повідомила директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлана Сакаєва.

Початок реєстрації на цьогорічне ЗНО — 5 лютого 2019 року, завершення — 25 березня. Світлана Сакаєва наголосила, що додаткового тижня для перереєстрації документів, як це було раніше, наступного року не буде, тож випускники мають вкластися у встановлені терміни.

ЗНО з предметів у 2019 буде проведено у наступні дати.

(№ 667 від 07.11.2018), яким затвердила висновок про відповідність Конституції та законам України проектів рішень Михайло-Коцюбинської селищної ради, Дніпровської, Ковпитської, Мньовської сільських рад Чернігівського району «Про добровільне приєднання територіальних громад».

Таке приєднання стало можливим завдяки затвердженню Кабінетом Міністрів України перспективного плану формування

13 Листопада 2018 12:03подія

Змаганння з волейболу

08 листопада 2018 року в м. Чернігові відбулася календарна гра чемпіонату міста Чернігова з волейболу серед молодіжних команд сезону 2018-2019 року пам’яті О.Молодчого.

Збірна команда дівчат ЧР ДЮСШ ФСТ «Колос» з волейболу грала з командою Чернігівського базового медичного коледжу. Гра була дуже напруженою, але дівчата боролися і виграли з рахунком 3:2. Тренер-викладач Кобець Микола Дмитрович.

ЧР ДЮСШ «Колос»

12 Листопада 2018 14:46подія

Відзначили професійне свято

9 листопада, в День української писемності та мови, у Павлівському будинку культури відбувся урочистий районний захід, присвячений Всеукраїнському дню працівників культури і майстрів народного мистецтва.

Працівників культури району привітали голова райдержадміністрації Віктор Корж, голова районної ради Олександр Ларченко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Мірошниченко. Керівники району вручили грамоти й подяки кращим працівникам галузі за сумлінну працю і вагомий внесок у розвиток культури району.

Усім присутнім яскраві виступи подарували аматори сцени з Павлівки, Трисвятської Слободи, Старого Білоуса, Халявина, Киїнки,

<<<1 - 11 з 7320>>>