<<<1 - 11 з 7999>>>


18 Листопада 2019 10:35новина

На чернігівському кордоні виявили контрабандну партію сигарет

На Чернігівщині співробітники Держприкордонслужби за сприянням представників СБУ перешкодили планам пачкарів. Зокрема, у суботу вночі на українсько-російській ділянці кордону, в Сновському районі, прикордонники відділу “Гута-Студенецька” та оперативних підрозділів завадили спробі незаконного переміщення в Україну підакцизних товарів. Про це повідомляє ДПСУ.

На береговій відмілині р. Снов в чагарниках правоохоронці виявили 16 ящиків сигарет білоруського виробництва. Наразі тривають заходи із встановлення кола осіб, причетних до оборудки. Тютюнові вироби, а саме – 8 тисяч пачок, буде передано представникам ДФС, які встановлять вартість

18 Листопада 2019 10:28подія

Контррозвідка СБУ викрила на Чернігівщині спробу вербування українця спецслужбами РФ

Контррозвідники СБУ встановили, що мешканець одного з прикордонних населених пунктів Чернігівщини під час поїздки в Росію, до родичів, потрапив у поле зору ФСБ. Представники спецслужби країни-агресора, застосовуючи погрози та шантаж, залучили нашого співвітчизника до негласного співробітництва. Вони змусили чоловіка підписати письмове зобов’язання про співпрацю з ФСБ РФ. Йому було присвоєно псевдонім та відпрацьовано завдання щодо збору інформації про режим охорони та особовий склад військових об’єктів на території регіону. Згідно з наданими

15 Листопада 2019 17:03вітання

Шановні працівники сільського господарства Чернігівського району!

З почуттям глибокої поваги і шани вітаю всіх трудівників та керівників сільськогосподарських підприємств району з професійним святом - Днем працівників сільського господарства! 

Це свято справжніх, мудрих господарів чиї руки створюють найсвятіше для нас – хліб. Від результатів роботи аграріїв залежить, значною мірою, настрій і добробут у кожній оселі. В усі часи, ваша напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Висловлюю

15 Листопада 2019 12:49подія

Зустріч Регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з колективом райдержадміністрації

14 листопада 2019 року в приміщенні Чернігівської райдержадміністрації відбулась зустріч Регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області Тетяни Коренькової з колективом установи.

Також у заході взяла участь  регіональний координатор уповноваженогоз прав людини по програмі "Омбудсмен-плюс" Алла Лепеха.

Під час зустрічі обговорені питання дотримання

15 Листопада 2019 11:23Громадські слухання

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості у проекті містобудівної документації

«Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,1200 га, розташованої за межами населеного пункту, в адміністративних межах Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області, для будівництва садового будинку».

Підставою для розроблення вказаного проекту є розпорядження Чернігівської районної державної адміністрації Чернігівської області № 225 від 08 липня 2019 р..

Детальний план розроблено у відповідності

14 Листопада 2019 17:27Громадське обговорення

Запрошуємо до громадського обговрення!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельних ділянок загальною площею 0,3400 га, розташованих за межами населеного пункту, в адміністративних межах Дніпровської  сільської ради Чернігівського району Чернігівської області, для зміни цільового призначення земельних ділянок та будівництва садових будинків, а саме на земельні

14 Листопада 2019 16:55Громадське обговорення

Увага, громадське обговорення!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельних ділянок загальною площею 5.9184 га, розташованих за межами населеного пункту, в адміністративних межах Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області, для зміни цільового призначення земельних ділянок та будівництва транспортно-логістичного центру, а саме на земельні

13 Листопада 2019 15:22інформація

Хід збирання зернових культур

Станом на 1 листопада 2019 року аграрії Чернігівського району зібрали зернові та зернобобові з площі 32,4 тис. га (67,4 % прогнозованих площ). Отримано 213,2 тис. тонн зерна при середній урожайності 65,8 ц/га.

Соняшник зібраний з площі 18,3 тис. га (100 % прогнозованої площі), намолочено 50,1 тис. тонн насіння, при середній урожайності 27,4 ц/га, соя – з площі 1,9 тис. га (90,2 % прогнозу), намолочено 2,0 тис. тонн при середній урожайності 10,8 ц/га.

Картопля викопана на площі 0,9 тис. га (89,8

13 Листопада 2019 10:36новина

Зроби крок у світ професій!

Саме з такою метою 6 листопада відбулись профорієнтаційні заходи у Халявинській  та Роїщенській школах. Учням розповіли про стан ринку праці та актуальні професії на сьогодні.

Також школярі ознайомились з переліком професій, котрі зникли з часом та з професіями, які виникнуть в майбутньому через стрімкий розвиток людства. Тема вибору професії актуальна для багатьох учнів, тому важливим моментом для професійного самовизначення учнів є застосування дієвої формули «Хочу. Можу. Треба».

12 Листопада 2019 17:00новина

«Учитель року - 2020». Початкова освіта

11 листопада 2019 року  у Старобілоуській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся відбірковий етап І туру  всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Початкова освіта». Сім педагогів Чернігівського та Ріпкинського районів  у ході конкурсних випробувань «Методичний експромт», «Практична робота»,  «Проєкт» демонстрували вміння аналізувати педагогічні ситуації, проєктувати дослідницько-пошукову діяльність учнів, адаптувати власну педагогічну ідею (методи, прийоми роботи) до специфіки навчальних тем.

Рішенням

12 Листопада 2019 16:55інформація

До уваги керівників підприємств агропромислового комплексу!

На Чернігівщині триває прийом заявок на отримання державної допомоги за програмою «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів».

Компенсація відсоткової ставки надається за залученими у національній валюті банківськими кредитами на конкурсній основі суб’єктам господарювання агропромислового комплексу: юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми і форми власності та фізичним особам-підприємцям.

Документи приймаються у Департаменті агропромислового розвитку Чернігівської ОДА (м. Чернігів, проспект Миру, 14, каб. 412). Часи прийому: з 8:00 до 17:00 (обідня перерва – з 13:00 до

<<<1 - 11 з 7999>>>