<<<1 - 11 з 6823>>>


16 Березня 2018 16:21подія

Дніпровська територіальна громада завчасно розпочала готуватися до весняної повені

15 березня ц.р. голова райдержадміністрація Віктор Корж відвідав Дніпровську територіальну громаду, де зустрівся з керівниками закладів соціальної сфери. В ході візиту відвідав с.Повідов, зустрівся та поспілкувався з місцевими жителями щодо організації заходів в частині можливої повені.

Начальник Чернігівського районного відділу ДС НС в Чернігівськеій області Володимир Гребельний також надав роз'яснення місцевим жителям щодо їх дій під час весняної повені.

Віктор Корж доручив провести відповідні заходи та скоординувати роботу усіх служб району, відповідальних за окремі напрямки

16 Березня 2018 15:36інформація

Аналіз захворюваності на грип та ГРВІ станом на 16 березня 2018 року

За даними державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України» та ДУ «Чернігівський ОЛЦ МОЗ України» за 09 тиждень ГРВІ захворіло 281 449 осіб, з них 65,1% діти віком до 17 років. Інтенсивний показник становить 725,4 на 100 тисяч населення країни, що перевищує епідемічний поріг по Україні на 27,4%.

Епідемічні пороги перевищені в наступних регіонах: Волинська - 21,5%, Житомирська - 25,7%, Рівненська - 7,9%, Тернопільська - 15,9%, Черкаська - 1,5% та Чернівецька на 4,1%, це свідчить про високу інтенсивність активності грипу та ГРВІ.

На звітному тижні зареєстровано три летальні випадки від грипу та ГРВІ, методом ПЛР визначено вірус грипу типу

16 Березня 2018 11:14інформація

Уряд виділив українцям 400 мільйонів гривень на енергоефективність

Кабінет Міністрів України спрямував 400 мільйонів гривень на урядову програму з енергоефективності, яку в народі називають «теплі кредити». У порівнянні з минулим роком утричі збільшено фінансову підтримку для ОСББ/ЖБК.

Невдовзі програма запрацює в державних банках — Ощадбанку, Укргазбанку, Приватбанку та Укрексімбанку. Українці зможуть отримати безповоротну допомогу від Уряду на проведення енергоефективних заходів у своїх домівках, зокрема утеплити будинок, замінити старий газовий котел на ефективніший негазовий, встановити лічильник на воду чи опалення за кошти держави.

Безповоротно Уряд надає до 14 тисяч гривень на сім’ю, в залежності

16 Березня 2018 10:41подія

Шевченківські читання в Седневі

14 березня з нагоди 204-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка в Седневі в садибі Лизогубів відбулися Шевченківські читання «Наш край – історії скарбниця, тут б’ється серце Кобзаря». Традиція проведення таких читань у Седневі була започаткована три роки тому.

У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Андрій Курданов, заступник голови районної ради Володимир Поліщук, представники відділів освіти, культури і туризму ЧРДА, жителі селища, гості з інших громад району.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку перед садибою Лизогубів. Захід відкрили учасники ансамблю «Берегиня» Седнівського будинку культури, у виконанні яких прозвучала

16 Березня 2018 08:49подія

Виховували спільними зусиллями

14 березня 2018 року відбулося засідання дисциплінарної команди з метою попередження кризи в багатодітній родині, де батьки мають низький виховний потенціал, не приділяють достатньої уваги вихованню дитини і не є авторитетом для дочки-підлітка. Шістнадцятирічна дівчина схильна до ведення аморального способу життя, пропускає заняття в навчальному закладі без поважних причин та піддається впливу сумнівних друзів.

Представники Чернігівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Служби у справах дітей Чернігівської РДА та Відділу освіти райдержадміністрації надали поради батькам щодо налагодження стосунків з дитиною, створення сприятливого середовища в сімейному оточенні та підвищення їхнього виховного потенціалу. З дитиною працював психолог відділу освіти.

Батькам запропоновано

15 Березня 2018 18:10подія

Районна організації ліквідаторів аварії на ЧАЕС активізує свою роботу

14 березня 2018 року відбулося засідання ради Чернігівської районної організації ліквідаторів аварії на ЧАЕС, на якому були обговорені поточні моменти, питання активізації роботи ради по захисту інтересів членів організації і підготовки до 32-ї річниці аварії на ЧАЕС.

У виступах учасників засідання підкреслювалася важливість реалізації в районі та ОТГ пільг вдовам загиблих та померлих ліквідаторів аварії та необхідності її продовження разом із сектором Чернігівського управління пенсійного фонду України.

15 Березня 2018 15:40інформація

Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників - 2018

Доводимо до вашого відома, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік за бюджетною програмою КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» передбачено видатки в обсязі 945 млн. гривень.

ОБОВ’ЯЗКОВІ УМОВИ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ

1. 25% компенсація надається за придбання техніки, яка входить у Перелік вітчизняної техніки та обладнання для АПК, затверджений комісією Мінекономрозвитку. Перелік включає 60 українських заводів-виробників – це більше 2000 одиниць техніки та обладнання. Перелік розміщений на сайті Департаменту.

15 Березня 2018 15:35актуально

Підвищені пенсії військовослужбовцям почнуть виплачувати вже наприкінці березня

З другої половини березня Пенсійний фонд України розпочне виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям. Основі виплати — з 1 квітня. Пенсії перерахують з 1 січня 2018 року. Тобто в квітні військові пенсіонери отримають перераховану пенсію за січень-квітень.

Варто зазначити, що пенсії будуть перераховані за довідками уповноважених структур, в яких особи проходили службу (Міноборони, МВС та інші). Тож окремо звертатися до органів Пенсійного фонду не потрібно.

 

 

 

Для перерахунку пенсій військовослужбовцям (крім осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ) будуть враховані: оклад за посадою, оклад

15 Березня 2018 15:07подія

Тренування з адміністрацією пункту збору відбулися у Новому Білоусі

14 березня 2018 року на базі Новобілоуської сільської ради проведено тренування з адміністрацією пункту збору сільської ради з практичним розгортанням пункту збору та здійснення оповіщення людських і транспортних ресурсів особовим складом пункту збору. Тренування здійснено відповідно до законів України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, “Про оборону України”, “Про військовий обов’язок і військову службу”, а також згідно з планом основних заходів підготовки Чернігівського ОМВК.

Тренування проводив заступник військового комісара Чернігівського ОМВК Вадим Володько, Новобілоуський сільський голова Дмитро Федоров.

По завершенню тренування проведено

15 Березня 2018 11:18подія

З робочим візитом голова РДА відвідав Петрушинську та Терехівську громади

14 березня п.р. голова райдержадміністрації Віктор Корж з робочим візитом відвідав Петрушинську та Терехівську територіальні громади.

В ході поїздки керівник району поспілкувався з сільськими головами громад, відвідав заклади соціальної сфери, де особисто перевірив роботу систем опалення. Особливу увагу звернув на забезпечення Петрушинського ФП медичним працівником, оскільки місцевий медик пішла нещодавно на пенсію. Проте в даній громаді знаходяться 5 дітей віком до 1 року та багато людей похилого віку, які потребують постійного догляду та контролю. Дане питання має вирішитись у найкоротші терміни.

Обговорено питання утримання доріг місцевого значення. У зв'язку з тим, що великогабаритні вантажівки місцевих підприємств Ей Сі Джі "Юкрейн"

15 Березня 2018 10:55подія

Навчання педагогів-організаторів

13 березня 2018 року у Трисвятськослобідській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум педагогів-організаторів «Розвиток професійної компетентності педагога-організатора у створенні виховного простору для розвитку особистості учня».

Здається, тема не нова, але час вимагає повертатися до неї знов і знов. Життя доводить, що в складних умовах, що постійно змінюються, найкраще орієнтується, приймає рішення, працює людина творча, гнучка, креативна, здатна до використання нових ідей, задумів, нових підходів, нових рішень.

Директор школи Андрій Головач відмітив, що «педагоги розуміють, що діти – це наше життя. Від них залежить майбутнє України. Ми

<<<1 - 11 з 6823>>>